Problemy Adama MAŁYSZA. Niestety…

Adama Małysza znają i cenią wszyscy Polacy. W końcu to on rozsławił nasz kraj na arenie skoków narciarskich.

Sukcesy Małysza (42 l.) to aż cztery medale olimpijskie, sześć medali mistrzostw świata, cztery Puchary Świata i wiele innych zwycięstw oraz sukcesów. Adama kojarzymy też z – jak głosi legenda – ulubionym posiłkiem przed udziałem w zawodach. Miała to być bułka i banan. Podobne „danie” bo bułkę z dżemem zjada wielu biegaczy przed udziałem np. w maratonie. Jest to bowiem proste, węglowodanowe jedzenie, które szybko dostarcza potrzebnej energii.

Obecnie Adam Małysz pracuje jako dyrektor koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Zakończył więc karierę aktywnego sportowca, choć nadal jest bardzo blisko związany ze skokami narciarskimi.

W czasach, gdy sam skakał, Małysz ważył wg. różnych źródeł od 53 do 55 kg. Przy wzroście 170 cm taka masa jednak jest bardzo niską wagą, a 53 kilogramy to już niedowaga.

Później jednak Adam mógł sobie pofolgować z ulubionymi potrawami. Podobno po zakończeniu sportowej kariery były skoczek przytył sporo, bo około 20 kg! Co zresztą po nim widać.  I jak sam przyznał, w tej wadze czuje się dużo lepiej:

„Wcześniej wstydziłem się pokazywać na plaży, teraz czuję się znacznie bardziej komfortowo 😊”

Wszystko jednak ma swoje granice. Dobrze jest dojść z niemalże wychudzenia do większej wagi. Byle by się jednak nie utuczyć! I tu właśnie zaczęły się problemy Adama Małysza. Niestety, przyznał że – jak wiele z nas – ma problem z jedzeniem!

W jednym z wywiadów opowiadał, że sam sobie obiecał, iż nie „wyhoduje” sobie brzucha. Jednak okres świąteczno – noworoczny sprzyja łakomstwu!

małysz
Adam z ciasteczkami -instagram.com/adammalyszofficial/

I teraz Małysz napisał:

„Po Świętach kilogramy poszły w górę 😔 Będzie trzeba wrócić do treningów 💪 Ale jednego, czego nie mogę sobie odmówić to słodycze 🍫🍪 I jak tu później schudnąć, jak to takie dobre ?🤷‍♂️😊”

Właśnie! Jak tu się odchudzać, gdy różne łakocie i przekąski są takie dobre?

Chyba pora spisanie postanowień noworocznych dotyczących zdrowej diety i ćwiczeń. A jak zrealizować takie postanowienia? Podpowiadamy >>>TUTAJ

 

fot. https://www.instagram.com/adammalyszofficial/

 

 Komentarze