Próbował okraść sklep! Kasjer unieszkodliwił go jednym ciosem!

Złodziej, który próbował okraść sklep w centrum Moskwy został śmiertelnie pobity przez pracującego tam kasjera. Mężczyzna powalił nieszczęśnika jednym silnym ciosem, który okazał się tragiczny w skutkach. Policja wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego incydentu i bada w jakich okolicznościach do niego doszło.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce 20 stycznia w jednym ze sklepów w centrum stolicy Rosji, Moskwy. Z informacji przekazanych przez śledczych mediom wynika, że 38-letni mężczyzna próbował ukraść kawę rozpuszczalną. Jego podejrzane zachowanie zwróciło uwagę 26-letniego kasjera, który postanowił udaremnić próbę kradzieży. Mężczyzna zanim podszedł do złodzieja sprawdził na komputerze nagranie z kamery. Kiedy upewnił się, że rabuś próbuje okraść sklep rzucił się na niego i zadał śmiertelny cios.

ZOBACZ:[WIDEO] Zostawiasz uchylone okno w domu? Zobacz w jaki banalny sposób złodziej może dostać się do TWOJEGO DOMU

 

 

Młody sprzedawca bez ostrzeżenia uderzył rabusia w okolicach klatki piersiowej. 38-letni złodziej od razu padł jak rażony piorunem. Później kasjer zaczął kopać leżącego mężczyznę co okazało się tragiczne w skutkach. Nieprzytomny 38-latek został zabrany do szpitala, gdzie zmarł kilka godzin później w wyniku odniesionych obrażeń. Autopsja dowiodła, że bezpośrednią przyczyną śmierci był poważny uraz brzucha. Kasjer został aresztowany i za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:KRADZIEŻ NA DRUT! Złodziej czekał na nią przed sklepem! [VIDEO]

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 Komentarze