Próbował zgwałcić idącą chodnikiem kobietę! Świadkowie zdarzenia zamiast pomóc zachowali się skandalicznie!

Próbował zgwałcić idącą chodnikiem kobietę! Świadkowie zdarzenia zamiast pomóc zachowali się skandalicznie!

Do szokującego zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na jednej z ulic Jarocina. Na oczach innych ludzi doszło do brutalnego ataku na kobietę. Mężczyzna, który zaatakował swoją ofiarę próbował ją zgwałcić! Szamotaninę widziało wiele osób przechodzących i przejeżdżających ulicą Powstańców Wielkopolskich. Mimo to nikt nie zareagował na jej krzyki i wołanie o pomoc!

Mężczyzna zaatakował kobietę kiedy ta szła chodnikiem. Była to napaść o charakterze seksualnym, ponieważ oprawca próbował zgwałcić swoją ofiarę. Mimo, że ulicą przechodziło sporo osób nikt nie zareagował na to co się dzieje. Na szczęście po krótkiej szarpaninie kobieta wyrwała się z rąk napastnika i próbowała zatrzymać przejeżdżające samochody. Od jednego z kierowców również nie doczekała się żadnej pomocy…

Zachowanie świadków brutalnej napaści było skandaliczne. Żaden z nich nie próbował nawet odstraszyć napastnika, ani go zatrzymać. Przestępca dzięki zapisom z monitoringu kilka godzin później wpadł w ręce policjantów i został przewieziony do aresztu. Za napaść o charakterze seksualnym grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.comKomentarze