Program Małgorzaty Rozenek zdjęty z anteny TVN! Co na to gwiazda?!

Program Projekt Lady, w którym główną prowadzącą jest Małgorzata Rozenek został zdjęty z głównej anteny TVN. Program trafi teraz na antenę TVN7. Czy to cios dla Małgorzaty Rozenek?

Popularność Małgorzaty

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce. Prowadzi program Projekt Lady, a wcześniej można było oglądać Małgorzatę Rozenek w programie Perfekcyjna Pani Domu. TVN powierzał jej liczne programy, w które Rozenek chętnie się angażowała. Celebrytka korzysta ze swej popularności, reklamuje liczne produkty w mediach społecznościowych i stworzyła też własną markę odzieżową. Niewątpliwie Małgorzata Rozenek ma dryg do interesów. Wszystko, czego się dotknie zamienia w złoto.

https://www.instagram.com/m_rozenek/

Zmiana anten

Program Projekt Lady, którego gospodynią jest Małgorzata Rozenek znika z głównej anteny TVN. Będzie można go oglądać na antenie TVN7. Mówi się, że zdjęcie tego programu z głównej anteny TVN jest degradacją i ciosem w stronę celebrytki. Co na to menadżer gwiazdy? Wiktor Krajewski w rozmowie z portalem Pudelek, powiedział:

O przeniesieniu Projektu Lady Małgorzata rozmawiała już od wielu miesięcy. Stacji zależy na jeszcze większym umocnieniu wśród młodszej widowni, a Rozenek-Majdan jest gwarantem oglądalności. Poza tym Siódemka przebija pod względem oglądalności inne stacje i ma na koncie wiele programowych hitów, więc to idealne miejsce na program, którego twarzą jest Małgorzata Rozenek.

Nowy sezon

Nowe odcinki programu Projekt Lady będzie można obejrzeć już 8 października. Odcinki są kręcone w Pałacu w Ojrzanowie. Będziecie oglądać? Lubicie Małgorzatę Rozenek w roli gospodyni tego programu?

https://www.instagram.com/s_rozenek/

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcia: Instagram/Małgorzata RozenekKomentarze