Protest mieszkańców Lublina! Nie chcą, żeby …

To już kolejny taki protest w tym polskim mieście. Mieszkańcy Lublina mówią zdecydowane „nie”! Fundacja Życie i Rodzina zbiera teraz podpisy, aby wstrzymać plany włodarzy miasta!

 

Przypomnijmy, całe zamieszanie zaczęło się wtedy kiedy włodarze miasta Lublin zdecydowali, aby publiczne pieniądze poszły na program dofinansowania zapłodnienia in vitro. Właśnie teraz Fundacja Życie i Rodzina jest już w trakcie zbiórki podpisów, aby powstrzymać plany władz Lublina! Protest ma za zadanie powstrzymać transfer publicznych pieniędzy na sztuczne zapłodnienie, które jest sprzeczne z oficjalną nauką Kościoła.

 

Jak mówi Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina.„Mówimy: STOP in vitro w Lublinie! Cieszymy się, że tak wiele osób podpisuje petycję, która ma zablokować wydawanie pieniędzy Lublinian na sztuczny rozród ludzi. Świadomość społeczna o tym, jak niegodziwa i nieskuteczna jest ta metoda, jest coraz większa”.

 

Jak czytamy na stronie stopinvitrowlublinie.pl: „[Władze Lublina] chcą przeznaczyć publiczne pieniądze na metodę, która nie tylko nie leczy niepłodności, ale też jest zdecydowanie mniej skuteczna niż metody leczenia niepłodności. Obarczona jest też dużym ryzykiem powstania wad genetycznych u dziecka. Poza tym jest bardzo kosztowna„.

 

Petycja nie sprzeciwia się leczeniu bezpłodności, lecz temu konkretnemu projektowi! Według Fundacji Życie i Rodziną są lepsze metody walki z bezpłodnością. Więcej informacji możesz zobaczyć na stronie http://www.stopinvitrowlublinie.pl/

 

ZOBACZ: Klęska Beaty. Europosłanka musi cierpieć przez swojego syna!

 

Kim jest Fundacja Życie i Rodzina? „Prowadzimy szkolenia dla obrońców życia i rodziny, wychodzimy na ulice miast i pod szpitale, aby pokazywać prawdę o aborcji. Stawiamy wystawy demaskujące homoseksualizm, przeprowadzamy edukacje i spotkania informacyjne. Chcemy być wszędzie tam, gdzie wrogie ideologie atakują dzieci i rodziny” – mówią sami o sobie.

 

Źródło: materiały prasoweKomentarze