PROWOKUJĄCE zdjęcie Roksany Węgiel na PLAŻY! Pokazała DUŻO ciała (FOTO)

Roksana Węgiel jest 15-letnią, młodą gwiazdą, która sławą dorównuje wielu starszym celebrytom. Nastolatka wybrała się ostatnio na wakacje na Dominikanie, gdzie cieszyła się piękną pogodą.

Roksana Węgiel w styczniu tego roku obchodziła swoje 15-te urodziny. Dzięki zwycięstwie w Eurowizji Junior gwiazda już od kilku lat zyskuje niemałą sławę. Szczególnie na Instagramie, gdzie może się poszczycić milionem osób obserwujących jej konto.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zenek Martyniuk tak wyglądał 25 lat temu! Nie do poznania (WIDEO)

 

Niedawno Roksana Węgiel wybrała się na wakacje na Dominikanie. Nastolatka stara się pogodzić życie rodzinne (ostatnio urodził jej się młodszy brat, Tymek), z koncertowaniem i szkołą. Nastolatka ma bardzo napięty grafik, w którym ostatnio znalazła się nauka do matury. Gwiazda postanowiła więc znaleźć dla siebie chwilę wytchnienia.

 

CZYTAJ TAKŻE: PRZEŁOM ws koronawirusa? Naukowcy ODIZOLOWALI włoski szczep wirusa!

 

Hejka kochani!❤️ Jestem na Dominikanie, jest niesamowicie! Z każdym takim wyjazdem zdaje sobie sprawę jak ważna jest znajomość języka angielskiego🇬🇧 Również zauważyłam, że osiągamy więcej, kiedy stawiamy sobie konkretny cel. 🙌
Odkąd zaczęłam przygotowywać się do egzaminu Cambridge B1 Preliminary for Schools zaczęłam lepiej dogadywać się za granicą😁A co tam u Was? Jak pogoda w Polszy?🤪🌴

 

-napisała Roksana Węgiel na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Przesyłam Wam pozytywny, dominikański Vibe🥰 Miłego dnia🌴Buziaczkiii🙈

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Pozderki ze słonecznej Dominikany! 🌴🐒 Jak się macie kochani?🥰

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

 

Źródło: Instagram.com / foto Instagram.com roxie_ wegiel

Komentarze