Przejmujące wystąpienie Joaquina Phoenixa na GALI OSCARÓW! Aktor ze łzami w oczach…

Przejmujące wystąpienie Joaquina Phoenixa na GALI OSCARÓW! Zdobywca Nagrody Akademii Filmowej za rolę w filmie „Joker” wzruszył wszystkich zgromadzonych.

 

Przejmujące wystąpienie zdobywcy Oscara!

Joaquin Phoenix podczas Oscarowej gali zdobył statuetkę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Nie było to dla nikogo zaskoczeniem, w końcu jego rola w filmie „Joker” spotkała się z ogromnym entuzjazmem miłośników kina na całym świecie. Gdy aktor wyszedł na scenę postanowił powiedzieć kilka ważnych słów. Nikt nie przypuszczał, że jego przemowa będzie tak poruszająca.

 

 

 

Sprawdź również: TRAGEDIA u Małgorzaty Rozenek! „Gdy dzisiaj zobaczyłam WYNIK, to bardzo się załamałam”

 

 

 

 

Od wielu lat Phoenix jest zapalonym obrońcą zwierząt. W swojej przemowie zachęcał ludzi do większej świadomości, porzucenia szkodliwych nawyków.

 

 

 

Myślę, że jesteśmy bardzo odłączeni od naturalnego świata. Wielu z nas wierzy, że jesteśmy pępkiem świata. Że możemy sztucznie zapłodnić krowę i zabrać jej dziecko, chociaż słyszymy jej cierpienie. Że jej mleko, które jest przeznaczone dla jej dzieci, możemy potem dodać do naszych kaw i płatków. 

Boimy się zmiany, bo myślimy, że musimy coś poświęcić. Czegoś się zrzec. Ale jako ludzie jesteśmy kreatywni i tworzymy. Możemy przygotować i zaimplementować systemy, które będą wpływać na wszystkie żyjące stworzenia i nasze otoczenie. 

 

 

 

 

Aktor podziękował wszystkim, którzy pracowali z nim na planie. Przeprosił za swoje „samolubne i okropne zachowania”.

 

 

Wiem, że byłem nie do zniesienia. Byłem samolubny, czasami okropny i trudno się ze mną pracowało. Ale dziękuję, że tyle osób w tym pokoju dało mi drugą szansę. I właśnie wtedy jesteśmy najlepsi – kiedy wspieramy innych. Nie kiedy wytykamy sobie błędy, ale kiedy pomagamy sobie dorosnąć. 

 

 

 

Przemowę zakończył słowami swojego zmarłego brata. Joaquin wypowiadając je, miał łzy w oczach.

Mój brat powiedział kiedyś: „Biegnij na ratunek miłości, a pokój pobiegnie za tobą” – podsumował zdobywca Oscara.

Zdjęcie, źródło: Youtube

Zobacz również: Film BOŻE CIAŁO NOMINOWANY DO OSCARA!Komentarze