Przemek Kossakowski dał niezły popis! Według niego tatuaże ..

Przemek Kossakowski – znany dziennikarz telewizji TTV dał niezły popis! Fani byli zaskoczeni, kiedy powiedział, że w tatuażach siedzi diabeł!

 

Tatuaże są rzeczą bardzo kontrowersyjną. Niektórym się one podobają, innym nie. Są też i tacy, którzy niemal całe ciało mają wytatuowane np. Różal. Poczucie estetyki jest rzeczą indywidualną. Dlatego Przemek Kossakowski powiedział co myśli na ten popularnych „dziar”. Zdaniem dziennikarza:

 

Poprosiłem o wzór na klatce piersiowej z opcją zejścia na korpus. Moja tatuatorka Karolina powiedziała: ‚Dobra, zrobimy to w cztery, pięć sesji’. Od tego czasu minęło półtora roku i nadal nie wiem, w którym miejscu jesteśmy. Ale na pewno nie jest to koniec, raczej dramat (…) Ja was bardzo przestrzegam przed tatuażami, nie róbcie sobie tego, ja już żałuję. Abstrahując od tego, że siedzi tam diabeł, to jeszcze strasznie uzależnia.

 

Według dziennikarza i prowadzącego program „Kossakowski. Wtajemniczenie” tatuaże sprawiają ogromny ból fizyczny. Mówi, że drugi raz by nie pozwolił sobie na zrobienie kolejnej „dziary”. Jak Przemek Kossakowski podkreśla:

 

Tatuowanie okolic żeber czy sutków jest koszmarnie bolesne, a moja tatuatorka robi to jeszcze metodą kropek, więc jest to czasochłonne i generujące większy ból. Nie wiem, kiedy go skończymy. Czasami mam ochotę zabić Karolinę

 

 

ZOBACZ: o. Adam Szustak popełnił wielki błąd. Znany dominikanin przeprasza wszystkich za…

 

Niektórzy przyznali mu rację. Mówili: „Popieram to! Zrobiłam sobie tatuaż właśnie w okolicach żeber, przez kilka tygodni nie mogłam dojść do siebie, z trudem przychodziło mi oddychanie”. Z drugiej jednak strony pojawiły się głosy przeciwne: „Panie Przemku, nie wypowiadaj się na rzeczach o których nie masz pojęcia. Ja mam siedem tatuaży i nic mi nie jest”.

 

Źródło: nczas.comKomentarze