Przemysław Czarnek: „Skończmy dyskusję o tych obrzydlistwach LGBT”

Przemysław Czarnek, z wykształcenia prawnik to poseł na Sejm i członek sztabu wyborczego Andrzej Dudy.

Słowa jakie Przemysław Czarnek wypowiedział 13 czerwca w TVP Info wzbudziły wielkie oburzenie wśród środowisk liberalnych. Podczas rozmowy miał powiedzieć:

 

Skończmy dyskusję o tych obrzydlistwach LGBT, homoseksualizmie, biseksualizmie, paradach równości.

Brońmy rodziny, bo brak obrony rodziny prowadzi do tego, co państwo widzicie.

 

Pride Parade – https://www.facebook.com/LAlgbtcenter

 

Zobacz też: Robert Biedroń cierpi! Chodzi o jego partnera…

 

Następnie poseł pokazał w telefonie zdjęcie z Los Angeles z parady gejowskiej. I tak to skomentował:

 

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem, brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją

 

Słowa jakie wypowiedział Przemysław Czarnek spotkały się z ostrą krytyką przeciwników politycznych. Poseł PIS został odsądzony od czci i wiary, niektórzy zażądali jego dymisji.

Co ciekawe ataki w drugą stronę, jak na przykład tancerza Michała Piróga w kierunku Prezydenta Dudy (zobacz TUTAJ) przechodzą bez echa.

Tym samym tak zwana tolerancja i wszelkie prawa, należne są tylko liberałom lansującym homoseksualizm. Niestety nie działa to w drugą stronę.

 

Warto tu zauważyć, że homoseksualizm jest starym zjawiskiem. Został opisany już w Biblii i to w bardzo konkretnym kontekście. Pismo Święte wskazuje bowiem, że mężczyzna współżyjący z mężczyzną (o innych wypaczeniach nie wspominając) zasługuje na śmierć.

Czyny homoseksualne są w Biblii określane dokładnie w taki sposób, jak nazwał je Przemysław Czarnek – są obrzydliwością.

 

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. (Kpł 20:13)

 

Warto o tym pamiętać. A sam Czarnek na twitterze jeszcze tak podsumował zamieszanie wokół swojej wypowiedzi:

 

Ale burza. To jeszcze raz. Spacerowanie ojca z dzieckiem po ulicy to PRAWO CZŁOWIEKA. Bieganie z gołym biustem i genitaliami po ulicy TO NIE JEST PRAWO CZLOWIEKA. I żadnej równości tu nie ma. Nie można zrównywać dobra ze złem. Sorry, prościej nie potrafię.

 

Polecamy: Donald Tusk zaatakował Andrzeja Dudę. Riposta Prezydenta rozbawiła internautów!Komentarze