Przemysław Kossakowski miał wygłosić wykład. Zamiast w hotelu, wylądował w lesie!

Przemysław Kossakowski jako dziennikarz, podróżnik i osobowość telewizyjna od czasu do czasu proszony jest, aby wygłosić prelekcję.

Jak twierdzi, ma już spore doświadczenie i może wypowiadać się na każdy temat.

 

Przyjeżdżam, wyświetlam slajdy i opowiadam. Po dekadzie w telewizji mogę opowiadać, o wszystkim. Owo wszystko jest oczywiście powierzchowne, ale przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie wymagał głębi od celebryty, zatem ostatecznie wszyscy zdają się być zadowoleni.

– opowiada Przemek Kossakowski.

 

https://www.instagram.com/przekossakowski/

 

Zazwyczaj takie spotkania i prelekcje organizowane są w hotelach o wysokim standardzie. Teraz jednak podróżnik zamiast w hotelu, wylądował w lesie! Wszystko za sprawą producenta ubrań i akcesoriów do uprawiania aktywności na dworze:

 

…kiedy na prelegenta angażuje mnie Wolfskin to mam gwarancję, że okoliczności prelekcji odbiegną od utartych standardów.
Wiem zatem, że na miejsce prelekcji dostanę sie drogą conajmniej półtoragodzinnego marszu przez urozmaicony teren, kiedy tam już dotrę, dostanę oscypka z grilla, a sama prelekcja odbędzie się w świetlicy górskiego schroniska.
To dość odświeżające urozmaicenie mimo, że dziś mam zakwasy i świadomość, że moja wydolność pozostawia wiele do życzenia

– przyznał Przemysław Kossakowski.

 

>>>Zaskakujące doniesienia: Magdę Gessler zastąpi uczestniczka „Project Runway”!Komentarze