Przerażająca śmierć ciężarnej słonicy. Ktoś dał jej do zjedzenia owoce wypełnione (…)!

Do przerażającej, a zarazem okrutnej śmierci słonicy doszło w indyjskim stanie Kerala na Wybrzeżu Malabarskim. Zwierzę zmarło po zjedzeniu ananasa wypełnionego materiałami wybuchowymi, które eksplodowały mu w pysku! Słonica konała w przeraźliwych męczarniach.

O sprawie poinformowały lokalne media, które opisały historię słonicy z Indii. Śmierć zwierzęcia była straszna i jest wręcz nie do opisania. Ciężarna słonica zjadła ananasy wypełnione materiałami wybuchowymi. Póki co nie wiadomo kto i dlaczego podał zwierzęciu owoce i dlaczego to zrobił. Chwilę po tym gdy słonica przegryzła ananasy, petardy eksplodowały jej w pysku. Zwierzę konało w przerażających męczarniach. Zanim zdechło upłynęły trzy dni podczas, których wiele osób próbowało ją ratować. Niestety ich wysiłek okazał się bezskuteczny,

 

ZOBACZ:Zielona Góra: Przeżył koszmar w domu znajomych! Koleżanka założyła mu kajdanki, a jej mąż (…)!

 

Niestety oprócz życia samicy słonia indyjskiego  nie udało się również uratować jej dziecka. W tej przykrej i bulwersującej sprawie śledztwo wszczęła policja, która bada kto podłożył materiały wybuchowe. Nie wiadomo czy osoba ta zrobiła to specjalnie. Policjanci wytypowali kilku podejrzanych, którzy już zostali przesłuchani. Póki co nie postawiono nikomu oficjalnych zarzutów.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Jak zidentyfikować BEZOBJAWOWYCH nosicieli COVID-19? Odkryto NOWY sposób?

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

Komentarze