Koszmarna śmierć gwiazdy Instagrama! Podczas robienia selfie wpadła do (…)!

Gwiazda instagrama, Madalyn Davis zginęła w makabrycznych okolicznościach podczas urlopu w Australii. Feralnego dnia młoda kobieta zwiedzała punkt widokowy na wschodnich przedmieściach Sydney. 21-latka była tak zachwycona krajobrazem, że postanowiła zrobić sobie selfie na jego tle. W tym celu wspięła się na odgrodzony barierką klif, z którego ześlizgnęła się i wpadła w 30-metrową przepaść!

Od zdarzenia upłynął ponad miesiąc, Madalyn Davis zginęła 12 stycznia. Jednak dopiero teraz australijska policja zdradziła więcej szczegółów na temat tej przerażającej śmierci.21-latka  nie była w Australii sama, ponieważ towarzyszyła jej grupa przyjaciół. Dziewczyna i jej znajomi wracali z imprezy i właśnie wtedy kobieta odłączyła się od grupy. Brytyjka miała powiedzieć znajomym, że chce zrobić sobie selfie na tle wschodzącego słońca. W tym celu wspięła się na punkt widokowy w okolicach klifu Diamond Bay. Tam widziano ją po raz ostatni.

 

ZOBACZ:Weszła do oceanu by zrobić selfie na tle zachodzącego słońca! Wtedy stało się coś strasznego!

 

Kiedy Brytyjka długo nie wracała do domu zaniepokojeni znajomi postanowili powiadomić służby. Po czterech godzinach poszukiwań ratownicy odnaleźli ciało młodej kobiety w wodzie, która znajdowała się u stóp klifu Diamond Bay. Madalyn nie miała żadnych szans na przeżycie, zginęła w wyniku ciężkich obrażeń ciała po upadku z dużej wysokości. Madalyn Davis była znaną w Wielkiej Brytanii fotomodelką i gwiazdą Instagrama. Kobieta często podróżowała po świecie i wrzucała dużo zdjęć z zagranicznych wyjazdów.  Bliscy 21-latki są zrozpaczeni po stracie ukochanej córki.

 

ZOBACZ TAKŻE:Marzyli o IDEALNYM SELFIE. Ten dzień SKOŃCZYŁ SIĘ DLA NICH TRAGICZNIE!

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: instagram.com

 

 

 

 Komentarze