Przerażająca staruszka straszy spacerowiczów w polskich lasach. Wstrząsające relacje

Tego typu historie to idealna baza do stworzenia nowej miejskiej legendy. Choć w tym wypadku lepiej brzmiałoby „leśnej legendy”. Rzekomo w różnych częściach kraju ludziom pokazuje się staruszka ubrana w łachmany, prowadząca dziecięcy wózek. Jego zawartość przeraża wszystkich.

Informację o podejrzanych spotkaniach podał kanał na Youtube Zjawiska Niewyjaśnione. Staruszka ma już więc zasięg ogólnopolski. Co jeszcze ciekawsze, podchwycili ją dziennikarze Faktu. Czy historia jest aż tak wiarygodna, czy może posucha tematyczna sprawiła do sięgnięcia po wieści z mrocznej strony Internetu?

 

 

ZOBACZ: ZWYRODNIAŁY OJCIEC GWAŁCIŁ swoją córkę i jej koleżanki! Jego tłumaczenia to istne WARIACTWO

 

 

Relacje przedstawione w filmie Zjawisk Niewyjaśnionych są łudząco podobne. Mówią o kobiecie ubranej w brązowy płaszcz i czarną suknię, brudną, prowadzącą stary i równie brudny wózek dziecięcy. Napotkanym osobom ma opowiadać o swoim dziecku, które wiezie w wózku. Jeśli ktokolwiek zajrzy do wózka dostrzeże lalkę z wyłupanymi oczami.

 

 

W większości relacji kobieta staje się po kilku minutach rozmowy. Oskarża ludzi o dybanie na zdrowie jej dziecka i krzyczy. Ma też rzekomo śpiewać lalce kołysanki i robić wiele innych, dziwnych rzeczy, które równie dobrze pasują do horroru jak i do objawów głębokiej schizofrenii lub podobnej choroby psychicznej.

 

 

ZOBACZ: MAKABRA W Tatrach: zaginął w ubiegłym roku, teraz odnaleziono jego rozkładające się ZWŁOKI!

 

 

Jedna z fanek kanału napisała do twórców o swojej babci, którą rodzina podejrzewa o czarną magię i satanizm. Kobieta ma ostatnio często wyjeżdżać ze swojego miejsca zamieszkania i zabierać dziecięcy wózek. Czy jest to prawda?

 

 

Zadziwiające, że w erze multimediów nikt jeszcze nie nagrał lub nie sfotografował dziwnej staruszki. My osobiście dopóki nie zobaczymy naocznego dowodu – nie uwierzymy. A do lasu chętnie wybierzemy się mimo tych dziwnych historii.

 

 

fakt.pl/ youtube.com/zjawiska niewyjasnioneKomentarze