Przerażające odkrycie w suficie! Właściciel mieszkania omal nie dostał zawału!

Szokującego odkrycia dokonali pracownicy specjalistycznej firmy zajmującej się usuwaniem gniazd niebezpiecznych dla ludzi owadów. O tym, że w domu mogą znajdować się pszczoły powiadomił ich właściciel mieszkania w stanie Wirginia w USA. Jego przypuszczenia okazały się słuszne, a rozmiar gniazda, które rosło w suficie sprawił, że mężczyzna omal nie dostał zawału.

Pracownicy Virginia Wildlife Management and Control przyjechali pod wskazany adres, aby odnaleźć i usunąć gniazdo pszczół. Właściciel mieszkania zauważył owady, wylatujące przez kratkę wentylacyjną. Okazało się, że pszczoły urządziły sobie mieszkanie w suficie domu, który niedawno kupił. Rozmiar gniazda przerósł oczekiwania samych specjalistów, a kiedy zobaczył je właściciel omal nie zemdlał z przerażenia. Według opinii pracowników firmy, w gnieździe, które rozrosło się do gigantycznych rozmiarów mogło przebywać nawet do 150 tysięcy owadów. Pszczoły podczas swojego pobytu w domu w Richmond wyprodukowały 35-45 kg miodu.

 

ZOBACZ:Przerażające odkrycie w spalonym aucie. Na fotelu kierowcy znajdowały się (…)!

 

Specjaliści z Virginia Wildlife Management and Control powiedzieli, że nigdy w życiu nie spotkali się z taką sytuacją. Gniazdo swoim rozmiarem zrobiło na nich ogromne wrażenie i co najdziwniejsze znajdowało się wewnątrz budynku! Pracownicy zazwyczaj rozbierali gniazda owadów znajdujące się na zewnątrz budynków. Z pszczołami mieszkającymi w suficie mieli do czynienia pierwszy raz. Wszystko na to wskazuje, że owady żyły w suficie ok. 2 lata. Nikt o tym  nie wiedział, ponieważ dom przez niemal cały ten czas stał pusty.

ZOBACZ TAKŻE:Przerażające odkrycie w spalonym aucie. Na fotelu kierowcy znajdowały się (…)!

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 Komentarze