PRZERAŻAJĄCE odkrycie we krwi Woźniaka-Staraka! Kurtyna milczenia opadła!

Pojawiły się nowe informacje na temat tego, że w chwili wypadku producent filmowy miał we krwi znacznie więcej alkoholu.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia. Piotr Woźniak Starak zginął śmiercią tragiczną podczas niefortunnego manewru motorówką, gdzie wypadł za burtę. Była to ogromna tragedia, która w mediach przez wiele miesięcy nie schodziła z pierwszych stron gazet.

 

„Super Express” powołując się na śledczych podawał, że Piotr Woźniak-Starak w chwili wypadku miał we krwi 1,5 promila alkoholu.

Tymczasem z oficjalnego komunikatu prokuratury okręgowej w Olsztynie wynika zupełnie coś innego. Mianowicie we krwi producenta filmowego mogło znajdować się nawet ponad 2 promile alkoholu.

 

„Badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego” – czytamy w komunikacie.

 

ZOBCZ TEŻ:SZOKUJĄCE informacje nt. dziecka księżnej Kate! Wyszło na jaw, że…

 

Piotr Woźniak-Starak był synem z pierwszego małżeństwa Anny Woźniak, która wraz z mężem Jerzym Starakiem zarządza Polpharmą, a więc największą polską firmą farmaceutyczną. Wśród najbogatszych Polaków tygodnika „Wprost” to właśnie Jerzy Starak znalazł się na szóstym miejscu tegorocznej listy.

 

 

ZOBACZ TEŻ:PIJANA kobieta MOLESTOWAŁA mężczyzn w pociągu! NAGRANIE w sieci bije REKORDY! [FILM]

 

 

Źródło:najwyższyczas

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze