Przerażające sceny podczas sesji zdjęciowej. Nagle COŚ wyszło z jej brzucha [FOTO]

Pewna para nie chciała organizować kolejnej typowej przedporodowej sesji zdjęciowej. Ich pomysł jak się wyróżnić z tłumu innych przyszłych rodziców może jednak nie wszystkim przypaść do gustu. Odtworzyli scenę z kultowego filmu. 

Tod i Nicole jeszcze w tym miesiącu mają zostać rodzicami. Postanowili uwiecznić ostatnie chwile bez dziecka na przedporodowej sesji zdjęciowej. Mężczyzna wpadł na pomysł, żeby zdjęcia nie były kolejnymi nudnymi fotografiami jakich pełno na profilach społecznościowych innych par. 

 

Podczas sesji postanowili odtworzyć scenę z filmu ,,Obcy – 8. pasażer Nostromo’’. To film łączący w sobie kino z gatunku sci-fi z elementami horroru. Opowiada on o krwiożerczym kosmicie, który zabija niemal całą załogę statku kosmicznego.   

 

Para na pomysł swojej sesji wybrała naprawdę przerażający fragment filmu, w którym kosmita rozrywa klatkę piersiową jednego z pasażerów statku kosmicznego. W tym przypadku obcy wydostał się z brzucha przyszłej mamy. Całość, naturalnie,  ma nawiązywać do porodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ:PRZERAŻAJĄCE odkrycie. W jego ciele żyły robaki [WIDEO]

 

 

 

 

foto pixaby/ facebook / źródłó mirror.co.uk

Komentarze