Przerażający wypadek! Auto wystrzeliło w powietrze i przeleciało obok pieszego!

Ogromne szczęście miał mężczyzna, który przechodził jedną z ulic Londynu. Na nagraniu zamieszczonym w sieci widać jak rozpędzone Audi próbuje wyprzedzić lawetę. Kierowca robi to na tyle nieumiejętnie, że zahacza o nią, a jego samochód zaczyna koziołkować po ulicy. Audi dosłownie o milimetry przelatuje obok pieszego.

Mężczyzna idący z zakupami dosłownie otarł się o śmierć. Sytuacja pokazuje również jak niewiele potrzeba do stworzenia groźnej sytuacji na drodze. W tym przypadku kierowca prowadzący sportowe Audi wykazał się totalnym brakiem wyobraźni i nonszalancją. Do tego szokującego zdarzenia doszło w minioną sobotę w Londynie. Na nagraniu z miejskiego monitoringu widać idącego chodnikiem mężczyznę. Chwilę później rozpędzone Audi próbuje wyprzedzić jadącą spokojnie lawetę. Manewr nie udaje się i kierowca sportowego samochodu zahacza o nią. Sekundy później jego auto niczym z katapulty wystrzeliło w powietrze i dosłownie przeleciało obok pieszego.

 

 

ZOBACZ:Poprosił klientkę sklepu o założenie maseczki ochronnej. Kilka minut później został zastrzelony!

 

 

Na miejscu szybko pojawili się policjanci, którzy wyjaśnili na czym polegał błąd prowadzącego Audi. Mężczyzna próbował wyprzedzać na wąskiej drodze i po prostu źle ocenił odległość uderzając w bok prawidłowo jadącej lawety. Uderzenie okazało się bardzo silne przez co pojazd „wyleciał w powietrze”. Audi wpadło na chodnik, za plecami mężczyzny idącego z zakupami. Pieszy wykazał się sporym refleksem i w porę udało mu się uciec.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Jest PRZEŁOM! ZAPOBIEGA ZAKAŻENIU COVID-19 bez skutków ubocznych

 

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: youtube.comKomentarze