Koszmarny wypadek tancerki! Spadła ze szczytu z 6-metrowej (…)!

O ogromnym pechu może mówić tancerka pool dance (taniec na rurze), która pracuje w nocnym klubie XTC Cabaret w Dallas. Podczas wykonywania jeden z akrobacji Genea Sky runęła na ziemię ze szczytu 6-metrowej rury. Koszmarny wypadek zakończył się dla niej strasznymi obrażeniami.

Dramat młodej kobiety rozegrał się w miniony weekend w nocnym klubie XTC Cabaret w Dallas. Genea Sky, która pracuje tam jako tancerka pool dance zaliczyła koszmarny wypadek. Kobieta była akurat na szczycie rury, gdzie wykonywała bardzo skomplikowaną akrobację. Wtedy doszło do nieszczęścia. Genea straciła równowagę i spadła na twarz ze szczytu 6-metrowej rury! Kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń ciała i jeszcze będzie długo do siebie dochodzić. Tancerka złamała ząb, skręciła kostkę i mocno poturbowała sobie twarz.

 

ZOBACZ:Makabryczny wypadek na przejściu dla pieszych. Pijany wjechał w wózek z dzieckiem!

 

 

Genea Sky ujawniła się po nagraniu jednego z klientów klubu, który opublikował film z feralnego zdarzenia. Mężczyzna wyraził nadzieję, że tancerce nie stało się nic złego. Widz zmartwił się, ponieważ upadek wyglądał fatalnie. Kobieta postanowiła odpowiedzieć i opublikowała w mediach społecznościowych film, w którym opowiedziała jak doszło do wypadku i jak miewa się obecnie. Genea, która nie posiada ubezpieczenia zdrowotnego poprosiła internautów, by pomogli zebrać jej sumę potrzebną na pokrycie kosztów rehabilitacji. Tancerka dodała na koniec, że przez długi czas nie będzie mogła pracować, jednak ma nadzieję, że dzięki wsparciu i pomocy Internautów wróci jeszcze silniejsza.

 

https://twitter.com/xvreae/status/1226576696738041856

 

ZOBACZ TAKŻE:Mały chłopiec UMARŁ po upadku NA LOTNISKU. Jak do tego doszło?

 

źródła: wprost.pl, foto pixabay.com, wideo: twitter.com

 

 

 

 Komentarze