Przesadził!? JUROR The VOICE of Poland założył TO! [FOTO]

Juror w każdym talent show pełni kluczową rolę.

Choć zazwyczaj ostatnie słowo mają widzowie, to jednak każdy juror wypowiada swoje opinie. I to jest istotne dla zwycięstwa konkretnego uczestnika w danym programie.

 

Rola jurora

To dlatego grono jury jest starannie dobierane. Muszą to być z jednej strony – autorytety. Z drugiej – osoby popularne wśród publiczności, bo to zapewnia oglądalność.

Wiadomo, że juror może więcej, bo jest gwiazdą. Dodatkowo jego zadaniem jest „podkręcenie” emocji.

 

Noszę, co chcę?

Dowolność dotyczy także stroju i w The Voice of Poland do tej pory uwagę zwracał Michał Szpak. Wokalista znany jest z ekscentrycznych ubrań, często w damskim stylu. Do tego piosenkarz zazwyczaj nosi staranny makijaż i ma pomalowane paznokcie.

Jakkolwiek by nie oceniać, jego ubioru, to trzeba przyznać, że zawsze są to staranne i przemyślane stylizacje. Tym samym nie rażą one obserwatorów.

 

Czarodziejski Baron

Tymczasem w ostatnim odcinku programu swoją kreacją „zabłysnął” Baron. Gitarzysta zespołu Afromental na co dzień nosi się w stylu hip-hop’owym – obszerne szorty, koszulki, sportowe buty. Na koncertach – zazwyczaj wybiera bardziej rockowy look.

 

baron
Na bakier z modą – fot. screen tvp

 

Podobnie było do tej pory w The Voic of Poland – widzieliśmy go w czarnych strojach, często z ćwiekami itp. Teraz Baron zaskoczył wręcz czarodziejskim kapeluszem!

 

Kwiatek do kożucha

Tym razem Aleksander Milwiw-Baron pokazał się w czarnej kamizelce ze skórzanymi elementami i z suwakami. Do tego założył kapelusz, ale jaki…!

 

baron
I jak wygląda? – fot. screen tvp

 

Kapelusz  na pierwszy rzut oka wygląda na damski. Kolor miał fioletowo – liliowy. Był nieco zgnieciony, a Baron jeszcze założył go na bakier. Fason nakrycia głowy przypominał tiarę i to damską, więc pomysł założenia go przez gitarzystę był dziwny.

 

Przesadził?

Mówiąc wprost, Baron przesadził ze swoją stylizacją. Nie pasowała ona do jego wizerunku, ani do reszty stroju. Słowem, wyglądał po prostu głupio. Ale… może my się nie znamy 🙂

Zobacz też: Patricia KAZADI ubrała się jak warzywo! (foto)

 

fot. instagram.com/voiceofpoland/

 Komentarze