Przestała pić, pokazała jak teraz wygląda! Zmiana jest kolosalna!

przestała pić

Australijka, Renee Claire przez lata zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Kobieta nie potrafiła sobie poradzić w walce z nałogiem do tego stopnia, że omal nie skończyło się to jej śmiercią. Otrzeźwienie przyszło, gdy po wypiciu wódki wzięła środki przeciwbólowe i przez tydzień leżała  nieprzytomna w szpitalu. Renee przestała pić i przeszła niesamowitą metamorfozę.

Droga do abstynencji była dla Renee Claire z Queensladn w Australii niezwykle wyboista. Kobieta przez kilka lat zmagała się z przerażającym nałogiem jakim był alkohol. Prócz tego była uzależniona od środków przeciwbólowych i zakupów, na które wydała prawie całe swoje oszczędności. Rodzina była zrozpaczona stanem Australijki. Kobieta zmieniła się kiedy znalazła się na skraju życia i śmierci po przedawkowaniu leków, które popiła dużą ilością wódki. Renee na szczęście wyzdrowiała i przestała pić. Od tej pory jest zupełnie inną kobietą.

 

 

ZOBACZ:Jej wygląd sprawiał, że koledzy ciągle robili sobie z niej żarty! Metamorfoza jaką przeszła sprawiła, że z wrażenia opadły im szczęki!

 

 

Renee zdradziła w niedawnym wywiadzie, że ludzie wiedzieli o jej problemie jednak nikt nie chciał się wtrącać w jej życie. Dopiero dramatyczna sytuacja w jakiej się znalazła skłoniła ją do całkowitej zmiany stylu życia. Wcześniej przed snem wypijała butelkę wina lub ćwiartkę wódki. Teraz w ogóle nie może patrzeć na alkohol. Mało tego odkąd przestała pić zmieniła się nie do poznania. Zresztą zobaczcie sami!

 

fot.facebook.com

 

źródła: o2.pl, foto: facebook.com

 

 

 

 

 Komentarze