Przez 16 lat skrywała przerażający sekret! W lodówce trzymała ciało zmarłej babci, aby otrzymywać jej (…)!

Mroczny sekret przez prawie 16 lat skrywała Cynthia Black z USA. Kobieta chcąc wzbogacić się kosztem zmarłej babci przez 16 lat przetrzymywała jej ciało w zamrażalniku! 61-latka przez cały czas pobierała świadczenia za zmarłą Amerykankę. Prawda wyszła na jaw dzięki przypadkowemu zbiegowi okoliczności. 

Makabrycznego odkrycia dokonano w domu kobiety w Pensylwanii w USA. Do domu Cynthii Black przyjechały dwie kobiety, które były zainteresowane jego kupnem. Panie podczas oglądania pomieszczeń zupełnie przypadkowo zajrzały do piwnicznej zamrażarki i przeraziły się nie na żary. Kobiety zawiadomiły policję po opuszczeniu posesji 61-latki nie chcąc niepotrzebnie wzbudzać jej podejrzeń. Na miejsce przyjechała policja, która szybko potwierdziła wstrząsające znalezisko!

ZOBACZ:Horror w świątyni! Kapłan zabił i złożył w ofierze jednego z wiernych!

 

Cynthia Black była kompletnie zaskoczona odwiedzinami policji jednak nie miała żadnych logicznych argumentów, na to, co w jej domu zastali mundurowi. Kobieta przyznała się do stawianych zarzutów. Babcia 61-latki zmarła w 2004 roku, a Cynthia ukryła jej zwłoki dopiero trzy lata później, kiedy wprowadziła się do jej domu. Kobieta przez cały czas pobierała jej emeryturę za pomocą, której chciała spłacić kredyt hipoteczny. Łącznie przywłaszczyła prawie 200 tysięcy dolarów.

REKLAMA
REKLAMA

 

ZOBACZ TAKŻE:TAK będzie w przyszłości wyglądała osoba UZALEŻNIONA OD GIER! Masakryczna symulacja! (Zdjęcie!)

 

 

źródła: mirror.co.uk, foto: pixabay.comKomentarze