zdjęcie

Przez to zdjęcie wpakował się w ogromne kłopoty! Okazało się, że to groźny przestępca poszukiwany za (…)!

Mogłoby się wydawać, że zdjęcie jakie opublikował 34-letni Maximilian Fernsebner jest zupełnie niewinne, to niestety pozory. Obywatel Niemiec spędzający czas w Tajlandii narobił sobie przez nie olbrzymich kłopotów, ponieważ został rozpoznany! Wszystko przez to, że od kilku miesięcy był poszukiwany przez policję w ojczyźnie. Na jego sumieniu ciążyły poważne przestępstwa.

Zdjęcie na, którym mężczyzna pomaga swojej tajskiej żonie przy grillowaniu mięsa szybko zostało wychwycone przez niemieckie służby. Chwilę później fotografia z informacją o poszukiwanym 34-latku pojawiła się na niemal każdej stronie internetowej w Tajlandii! Sprawą zajęła się również miejscowa policja, która szybko odkryła, że Niemiec przebywa w Azji nielegalnie!

 

Później okazało się, że to niejedyne kłopoty w jakie wpakował się Maximilian Fernsebner. W toku prowadzonego śledztwa wyszły na jaw kolejne grzechy jakie ciążyły na sumieniu Niemca. Za naszą zachodnia granicą ścigano go za handel narkotykami i posiadanie pornografii z udziałem dzieci! Mężczyzna początkowo próbował ukryć się w dżungli, jednak szybko się poddał. Niebawem zostanie przekazany w ręce niemieckiej policji, gdzie czeka go proces i długa odsiadka w więziennej celi.

 

 

 

źródła: fakt.pl, foto facebook.com

Komentarze