Modelka doznała tragedii! Przez znany produkt do HIGIENY INTYMNEJ AMPUTOWALI JEJ…

Modelka doznała tragedii! Przez znany produkt do HIGIENY INTYMNEJ AMPUTOWALI JEJ…

Przez produkt do higieny intymnej Lauren Wasser straciła obie nogi. Kobiecie amputowano…

Dla kobiety był to prawdziwy cios, ponieważ robiła karierę w modelingu, a świat stał przed nią otworem. Wtedy wydarzyło się coś strasznego.

 

W 2012 roku życie Lauren odmieniło się na zawsze, a dziś przestrzega młode kobiety, przed tym co ją spotkało.

Lauren miała tego dnia bardzo bolesny okres, któremu towarzyszyły nasilone bóle brzucha, ból głowy i ogólne osłabienie. Kobieta spała przez długie godziny, a rano obudziła się w fatalnym stanie i trafiła do szpitala.

 

W szpitalu ustalono, że przyczyną poważnych problemów zdrowotnych dziewczyny są tampony! Sprawa była na tyle poważna, że lekarze długo walczyli o jej życie. Udało się je uratować, ale nie udało się ocalić nóg Lauren. Konieczna była amputacja.

 

Gdy trafiła do szpitala już wtedy nerki źle pracowały, miała gorączkę i atak serca.  Lekarzom udało się jej pomóc dopiero, gdy usunęli z ciała dziewczyny tampon. Powód wszystkich problemów był prozaiczny – produkt higieny, z którego korzysta większość kobiet. Jednak wiele nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie ryzyko się z nim wiąże.

 

Okazało się, że Lauren doznała TSS – zespołu wstrząsu toksycznego. Z powodu TSS w prawej nodze modelki powstał zgorzel. Amputacja poniżej kolana okazała się koniecznością, a w konsekwencji obu nóg.

 

Obecnie Lauren porusza się dzięki protezom. Dziewczyna mimo wszystko nie poddaje się, a swoją walką i determinacją stanowi przykład dla innych.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Masz kaca? Możesz go wyleczyć SAM za pomocą KROPLÓWKI

 

 

Nadal pracuje jako modelka i nie wstydzi się pokazywać swoich protez. Poprzez historię, jaka jej się przydarzyła zwiększa świadomość kobiet na temat TSS.

 

https://www.instagram.com/p/B6I6WAmhiN2/

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęć:Instagram

 Komentarze