Przeżył atak rottweilerów. Teraz jest ofiarą ZASTRASZANIA!

Pięcioletni Ryder Wells z Wielkiej Brytanii cudem uszedł z życiem po ataku rottweilerów. Teraz jest ofiarą zastraszania i gnębienia wśród rówieśników.

Przeżył atak wściekłych psów

Pięcioletni Ryder Wells z Wielkiej Brytanii musi się codziennie zmagać z kpinami i zastraszaniem ze strony dzieci i dorosłych po tym, jak jego twarz została oszpecona przez dwa rottweilery, które go zaatakowały. Wzruszająca historia chłopca została opublikowana w The Mirror.

Do tragedii doszło, gdy chłopiec miał rok i dziewięć miesięcy. W wyniku ataku psów maluch stracił cały lewy policzek, dolną powiekę, 75 procent warg, a także miał złamane zęby i ramię oraz przebite prawe płuco.

Lekarze przygotowywali matkę chłopca na najgorsze. Dziecko przeszło ponad 50 operacji plastycznych. Ryder musiał ponownie nauczyć się jeść i pić. Jak wspomina matka 5-latka, lekarze twierdzili, że to cud, że Ryder przeżył z tak strasznymi obrażeniami.

rottweilerów
Mirror

Jest ofiarą kpin i zastraszania

Chłopiec przeżył bez wątpienia prawdziwy koszmar, który trwa do dziś. Na ulicy ludzie często się za nim oglądają i mówią pod jego adresem nieprzyjemne komentarze, a inne dzieci nazywają go „potworem”. Ryder nosi czasami okulary i czapkę lub spuszcza głowę, aby inni nie widzieli jego twarzy. W przyszłości czeka go jeszcze wiele innych operacji, w tym rekonstrukcja nosa i zębów.

Jak powiedziała mama Rydera, jej syn nigdy nie będzie wyglądał jak normalny człowiek i musi stawić czoła wielu przeszkodom. Mimo to, codziennie przypomina mu, że każdy jest piękny na swój sposób i ma prawo do bycia szczęśliwym.

Źródło: The Mirror

Zdjęcie: The Mirror, PixabayKomentarze