Przygotowywała ciastka ze swoim synem. Zginęła w szokujących okolicznościach!

W tragiczny sposób dla 58-letniej kobiety zakończyło się wspólne przygotowywanie ciasteczek z nastoletnim synem. Chwila nieuwagi wystarczyła, że szalik, który miała na sobie wkręcił się w pracującego robota kuchennego. Kobieta skonała na oczach przerażonego dziecka.

Dramatyczna historia miała miejsce w minioną niedzielę w miejscowości Saint-Etienne na wschodzie Francji. 58-latka postanowiła upiec ciastka ze swoim 15-letnim synem. Nic nie zwiastowało, że wspólna praca i dobra zabawa zostanie przerwana w tak szokujący sposób. Kiedy Francuzka uruchomiła mikser przez jej nieuwagę doszło do tragedii. Szalik, który miała na sobie wkręcił się w mieszadła miksera powodując jej podduszenie. Spanikowany nastolatek zadzwonił na pogotowie. Ratownik z, którym rozmawiał kazał mu natychmiast wyłączyć mikser i odciąć szalik, który blokował dostęp powietrza.

 

 

 

 

Niestety reakcja chłopca była o kilka chwil spóźniona. Kiedy 15-latek uwolnił matkę z morderczego szala kobieta już nie żyła. Mimo interwencji strażaków i ratowników medycznych, którzy przyjechali na miejsce tragedii nikomu nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych. 58-latka zmarła na miejscu. Bezpośrednią przyczynę śmierci i okoliczności wypadku ma wyjaśnić prowadzone śledztwo. Wszystko na to wskazuje, że doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas pracy w kuchni.

 

ZOBACZ TAKŻE:[WIDEO] Na lodowisku gość zaczepił ojca z synem na rękach. TEN W MOMENCIE POKAZAŁ MU, GDZIE JEGO MIEJSCE

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 Komentarze