Przykra informacja. Paweł Królikowski niestety nie mógł…

Przykra informacja. Paweł Królikowski niestety nie mógł…

Paweł Królikowski walczy by odzyskać zdrowie i powrócić do pełnych sił.W ostatnim czasie w jego rodzinie znalazły się powody do…

Aktor „Rancza” od grudnia przebywa w szpitalu, ponieważ musiał przejść kolejną operację głowy. Przez cały ten czas czuwa przy nim kochająca i wspierająca żona. Od tego czasu media regularnie śledzą stan aktora. Cały czas jego stan zdrowia choć jest stabilny to wymaga wciąż pozostania w szpitalu. Prawdopodobnie aktor wkrótce uda się na rehabilitację do Niemiec, a będzie mu w tym towarzyszyć jego kochająca żona.

 

Tymczasem w rodzinie aktora pojawiły się powody do świętowania. Kariera syna- Antka Królikowskiego nabrała zawrotnego tempa. 31-latek dostał główną rolę w filmie Patryka Vegi „Bad boy”. 

Aktor zebrał wiele pochlebnych opinii i pochwał na wtorkowej premierze filmu w Warszawie. Niestety w tym wydarzeniu nie mógł uczestniczyć jego tata, który zawsze był bardzo dumny z dokonań syna i na pewno chciałby go teraz wspierać. W kinie była za to obecna mama młodego gwiazdora. Małgorzata Ostrowska-Królikowska (56 l.) przytuliła go za nich oboje.

 

W tym wyjątkowym dla aktora dniu, Antek Królikowski miał także przy sobie swoją kochającą dziewczynę Kasię Dąbrowską.

 

Na ekranach kin film  pt: „Bad Boy” możemy oglądać od 21 lutego. Patryk Vega w swojej najnowszej produkcji odkrywa największe patologie polskich klubów piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania, a także agresja na stadionach.

 

ZOBACZ TEŻ:Ogromny DRAMAT Zenka Martyniuka! Na jaw wyszło, że…

 

 

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:FacebookKomentarze