Przykra prawda o „Mam Talent!” Uczestniczka ujawnia!

Oglądając „Mam Talent!” czy inne programy typu talent show, możemy się zastanawiać, jak eliminacje i przesłuchania wyglądają od kulis.

Jedna z uczestniczek programu TVN zamieściła nagranie pt. „Przykra prawda o Mam Talent” i ujawniła, jak została potraktowana!

 

https://www.facebook.com/MamTalentTvn

 

Madzia Kordula „Mam Talent!”

Madzia Kordula określa się jako gitarzystka, a w opisie na instagramie zapewnia „Tańczę z GITARĄ!”. Na jej profilach jest jednak bardzo mało nagrań, gdzie można by zobaczyć jej umiejętności. Jest za to sporo filmików z różnymi wypowiedziami czy poradami dot. grania na gitarze.

Tymczasem w listopadzie 2023 r. poinformowała, że jedzie do programu „Mam Talent!”

 

screen – tiktok.com/@madzia.kordula/

 

Za kilka dni spełni się moje ogromne marzenie. 🧡🫶🏼

Zawsze chciałam występować na scenie. 🎶
Ale nie wiedziałam, że pierwszy występ na żywo będzie miał miejsce w telewizji. 🎥📺

Ci, którzy mnie już obserwują, wiedzą, że dokonuję wręcz NIEMOŻLIWYCH rzeczy. 😱🤗 Ale to, że za kilka dni stanę przed kamerą, publicznością…

To jest HIT ❗️

Na samą myśl mam łzy szczęścia w oczach. 🥹
Trzymaj za mnie kciuki i wpadaj na mój profil, by obejrzeć przygotowania do MAM TALENT. ⭐️🎞️

– pisała podekscytowana.

 

@madzia.kordula Za kilka dni spełni się moje ogromne marzenie. 🧡🫶🏼 Zawsze chciałam występować na scenie. 🎶 Ale nie wiedziałam, że pierwszy występ na żywo będzie miał miejsce w telewizji. 🎥📺 Ci, którzy mnie już obserwują, wiedzą, że dokonuję wręcz NIEMOŻLIWYCH rzeczy. 😱🤗 Ale to, że za kilka dni stanę przed kamerą, publicznością… To jest HIT ❗️ Na samą myśl mam łzy szczęścia w oczach. 🥹 Trzymaj za mnie kciuki i wpadaj na mój profil, by obejrzeć przygotowania do MAM TALENT. ⭐️🎞️ #madziakordula #mamtalent #gitarzystka #acdcgirls #występ ♬ dźwięk oryginalny – Madzia Kordula 🎸

 

Jednak kilka dni temu zamieściła gorzką wypowiedź na temat programu.

 

CASTINGI do programu SZANSA NA SUKCES! To JAK wyglądają PRZESŁUCHANIA to…

 

Przykra prawda o „Mam Talent!”

Madzia Kordula stwierdziła, że „program zniszczył jej zdrowie psychiczne”. Występowała na castingu w grudniu 2023 r., na który dostała specjalne zaproszenie. Gitarzystka czekała od rana na swój występ – gotowa, ubrana i umalowana, okazało się jednak, że przesunięto go na sam koniec:

 

…bez żadnego pytania. Nie interesowało ich to, że czekają mnie 3-4 godziny drogi powrotnej w środku nocy do domu.

 

W efekcie uczestniczka show na planie przebywała od 9 rano do 22 i jak stwierdziła z rozgoryczeniem, czekała tylko po to by:

 

…zobaczyć szydercze uśmiechy jurorów. Przerwali w połowie mój występ (…)

 

Podczas mojego występu widownia zaczęła od razu klaskać. Po czym słyszę trzy kliknięcia, nagle podkład się urywa (…) a potem zaczął się bezpodstawny hejt ze strony jurorów, którzy nie dali mi powiedzieć ani słowa o moim występie.

 

Ja po tym castingu nie mogłam się pozbierać przez ponad pół roku. Moje chęci do życia totalnie gdzieś padły (…) ciągnie się ta trauma aż do dzisiaj.

– żaliła się uczestniczka „Mam Talent!”.

 

ŻENADA na CASTINGU do The VOICE of POLAND! Czekali GODZINAMI tylko po to, żeby… (FOTO)

 

Jak wygląda praca na planie?

Kwestie organizacyjne, na które zwróciła uwagę uczestniczka „Mam Talent!” to standard. Czy to na planie filmowych, czy na planie programu, sporo czasu spędza się na oczekiwaniu na swoje „wejście”. Na planach filmowych wręcz standardem jest 12-godzinny dzień pracy, więc z takim standardem trzeba się liczyć. Przesunięcia kolejności czy inne zmiany to indywidualna decyzja reżysera, z którą nikt nie dyskutuje. Czekanie „dotyka” nawet uznanych aktorów.

 

Aktorstwo to głównie czekanie: na role, na kasting, na odpowiedź w sprawie kastingu, na swoja scene na planie itd. Cierpliwość nie jest moja słabościa więc to jest mniej pozytywna strona mojego zawodu. Pozytywne natomiast jest to że w czasie tego czekania mam czas bawić sie z córka, czytać ksiażki, pracować nad projektami i ogladać seriale.

– pisała w czerwcu 2024 r. Weronika Rosati.

 

Nie odnajdziesz się w show biznesie

Pod nagraniem Madzi pojawiło się wiele komentarzy, jednak w większości nie były one wspierające. Internauci po zapoznaniu się z nagraniami gitarzystki stwierdzili, że po prostu była za słaba, by dostać się do show oraz, że nie potrafi przyjąć krytyki.

 

No to nie odnajdziesz się w show biznesie

 

Ktoś cię skrytykował a ty do dzisiaj nie możesz się z tego pozbierać i ich za to obwiniasz… bezpodstawnie czy z – nie ma znaczenia. Jesteś wieku dorosłego a nie dziecięcego. Pomyśl o tym

 

Bez obrazy ale wypadało by nabrać troszke pokory bo jednak jak się posłucha Twoich nagrań to widać że jeszcze sporo pracy przed Tobą. Wiadomo że telewizja lubi podkręcać drame ale trzeba mieć też dystans.

 

Kurczę .. obejrzałem i stwierdzę tylko tyle żebyś wziela sie do pracy nad soba, nie ma tu nic co wpłynęłoby na twoje życie psychiczne, samo życie, ludzie są jacy są a też za to mają płacone, to tak jakbyś poszła do freakfightów i dziwisz się że ktoś wyciąga brudy.. to konwencja i widocznie albo wypadłaś źle albo byli lepsi i to tyle, sukcesów ale i więcej skromności bo nie brzmi to wszystko dobrze 🫱🏻‍🫲🏼

– komentowali.

 

Nagrania Madzi Korduli poniżej.

Jak zostać statystą w filmie? I ile zarabia statysta?

 

 

Komentarze