PRZYKRA wiadomość! Królikowski miał wyjść ze szpitala! „Niestety NAGLE…

PRZYKRA wiadomość! Królikowski miał wyjść ze szpitala! „Niestety NAGLE…

Nowe informacje na temat Pawła Królikowskiego. Przekazano bardzo przykrą informację. Wszyscy są w rozsypce.

 

 

Paweł Królikowski to niewątpliwie jeden z najbardziej lubianych i znanych polskich aktorów. Szczególną sławę przyniosła mu rola „Kusego” w serialu Telewizji Polskiej – Ranczo. Ponadto oglądaliśmy go w kilku seriach „Pitbulla” Patryka Vegi, wystąpił także w pełnometrażowym „Pitbull Nowe Porządki”. W między czasie pojawił się na antenie Polsatu będąc jurorem programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

 

Aktor już ponad miesiąc temu trafił do jednego z warszawskich szpitali. Królikowski znalazł się na oddziale neurochirurgii krótko przed Bożym Narodzeniem. Lekarze określili stan aktora jako poważny. Królikowski kilka lat temu przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Kiedy teraz wydawało się, że za chwilę opuści szpital przekazano bardzo przykre wiadomości. Jak poinformował portal plotek aktor niestety nagle…

pojawł się krwiak pooperacyjny i aktor musi pozostać w szpitalu. Takie informacje przekazało m.in. „Na żywo”.

 

 

-Takie powikłania po operacjach neurochirurgicznych nie są czymś wyjątkowym, dlatego choć sprawa była poważna, rodzina starała się zachować spokój – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

 

 

Po wstępnej poprawie zdrowia, stan aktora uległ pogorszeniu. Według nieoficjalnych informacji wdało się zakażenie. Przyjaciele, rodzina oraz koledzy z planu bardzo wspierają Pawła. Wszyscy liczą na jego szybki powrót do zdrowia. Jednak należy pamiętać, że po opuszczeniu szpitala czeka go długa rehabilitacja.

 

 

– To smutne Paweł miał niż wychodzić. Cała rodzina planowała rehabilitację za granicą. A tu nagle taki przypadek. To bardzo smutne, ale na pewno on da radę i wyjdzie z tego – mówi portalowi Wsieci24.pl znajomy gwiazdora.

 

fot. YouTube

 Komentarze