Przyłapany na obrzydliwym uczynku. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że ma zły dzień [WIDEO]

Jeden z pracowników bufetu został przyłapany na obrzydliwym uczynku. Jeden ze współpracowników nagrał jego zachowanie na telefon. 

Do zdarzenia doszło w Comerica Park. Jeden z pracowników bufetu mieszczącego się na stadionie baseballowym Detroit Tigers, przyłapany został na obrzydliwym procederze. Mężczyzna pluł klientom na pizzę, a następnie wszystko przykrywał sosem. Takie zachowanie przeraziło jego kolegę z pracy, który nagrał wszystko na telefon. Filmik umieścił na swoim koncie na Instagramie. O całym zajściu poinformował również swoich przełożonych. 

 

 

Jak zeznał autor nagrania w jeszcze większe osłupienie wprawiło go to co powiedział mężczyzna zapytany dlaczego to robi. W odpowiedzi usłyszał, że ten ma zły dzień. Co więcej przyznał się również, iż nie był to pierwszy raz.  

 

Zajmująca się zaopatrzeniem bufetu firma Detroit Sportservice tuż po incydencie zamknęła feralne stoisko oraz zwolniła odpowiedzialnego za całe zajście pracownika. Wydała także specjalne oświadczenie. Można w nim przeczytać między innymi, że bezpieczeństwo podawanych posiłków jest dla nich najważniejsze i w celu jego zapewnienia podejmą należyte kroki, a wszystko w trosce o gości. 

 

Co ciekawe incydent zakończył się także niezbyt dobrze dla mężczyzny, który nagrał wideo. Kiedy odmówił usunięcia filmu[Zobacz] z swojego konta na Instagramie został zwolniony.

foto twitter / źródło mlive.com / inquisitr.comKomentarze