Przyznawali Złotą Piłkę, wtedy pojawiła się wiadomość o ŚMIERCI 2-letniej córki znanego piłkarza!

Zmarła córka znanego piłkarza taka szokująca informacja napłynęła podczas przyznawania Złotej Piłki dla Najlepszego zawodnika na świecie! Wiadomość o śmierci 2-letniej  dziewczynki wywołała łzy w oczach wielu działaczy, piłkarzy i fanów na całym świecie.

O śmierci córki poinformował przeżywający osobisty dramat Benik Afobe. Piłkarz Stoke City tę tragiczną wieść przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wiadomo, że dziewczynka miała zaledwie dwa latka i zmarła nagle. Wyrazy współczucia dla sportowca przekazali również uczestnicy tegorocznej gali podczas, której przyznaje się Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza mijającego roku. Pod postem gracza Stoke City pojawiło się tysiące wpisów fanów i kolegów z boiska. Wszyscy zapewniają, że łączą się z nim w bólu i może liczyć na ich wsparcie.

ZOBACZ:Piłkarze pobili się na zgrupowaniu reprezentacji. Gwiazdor drużyny odsunięty od składu!

 

 

Póki co na temat śmierci córki Benika Afobe nie wiadomo zbyt wiele. Dziewczynka miała odjeść nagle, w miniony piątek wieczorem. W oświadczeniu piłkarza Stoke City możemy przeczytać „Z ogromnie ciężkim sercem piszę dziś wam tę druzgocącą dla mnie wiadomość. Moje pierwsze dziecko, ukochana córka Amora, zmarła w piątek wieczorem.” Z niepotwierdzonych informacji wynika, że dziecko trafiło do szpitala w piątek wieczorem z bardzo ciężką infekcją. Mimo starań lekarzy jego życia nie udało się uratować.

 

Benik Afobe to urodzony w 1993 roku w Anglii piłkarz o kongijskich korzeniach. Zawodnik występuje na pozycji napastnika w drużynie Stoke City (drugi poziom rozgrywkowy w Anglii).

 

fot. Benik Afobe z córką

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Nie daj się NABRAĆ na te REKLAMY z LEWANDOWSKIM! Jego WIZERUNEK został bezprawnie wykorzystany!

 

 

źródła: lelum.pl, foto pixabay.com, youtube.com

 

 Komentarze