PUDELEK wyśmiał pomysł Macieja DOWBORA! Komentarz prezentera… BEZCENNY!

Lubimy czytać o sławnych ludziach, a Pudelek to jeden z najpopularniejszych serwisów plotkarskich w Polsce.

Kilka dni temu Pudelek opublikował artykuł, w którym wyśmiewa Macieja Dowbora.

Gdzie klasa?

Syn Katarzyny Dowbor przeszedł dobrą szkołę dziennikarską. Pracował w radiowej Trójcie, a następnie w telewizji – TVP oraz TVN. Obecnie związany jest z Polsatem. Każdy kto ogląda programy z udziałem Macieja Dowbora z pewnością może zauważyć pewną klasę. Skąd zatem „śmiech” Pudelka?

 

Potyczki z żoną

Zacznijmy od poczucia humoru. Na co dzień możemy obserwować przezabawne potyczki z żoną prezentera – Joanną Koroniewską. Ta swoista „wojna” odbywa się najczęściej za pomocą Instagrama, a para docina sobie ze specyficznym humorem.Czytając zatem ich wpisy, można zauważyć, że to wyluzowane i wesołe małżeństwo. > Zobacz TUTAJ

 

Ciary zażenowania

I tu zaczyna się przygoda z Pudelkiem. Otóż Dowbor opublikował instastrory z udziałem Piotra Gąsowskiego. Ten, dopiero co założył sobie konto na Instagramie, a Maciej postanowił wesprzeć przyjaciela. Serwis pudelek.pl tak to skomentował:

 

„Prezenter zorganizował na swoim profilu akcję, która przyprawiła nas o ciary zażenowania i niemałe zawroty głowy.”

 

dowbor, pudelek
artykuł w „Pudlu”, fot. instagram.com/maciej_dowbor/

 

Prośba o…

We wspomnianym nagraniu Dowbor tak zachęcał do wsparcia kolegi:

 

„Piotr Gąsowski stał się poczatkującym patofinluencerem, a żeby być influencerem trzeba mieć followersów. Narazie ma ich bardzo niewielu, i jest taka prośba. Chcielibyśmy, żeby Piotr był bardziej popularny od kogokolwiek na Instagramie. Pierwszy punkt odniesienia to jest pies Krzysztofa Ibisza. Zróbmy wszystko, żeby Piotr był bardziej popularny od psa Krzysztofa Ibisza, od Nicponia, superpsa. Dlatego prosimy was o wasze żebrolajki „

 

Śmieszne czy żałosne?

Trzeba przyznać, że Maciej pomieszał pojęcia, bo patoinfluencer to osoba promująca zachowania przemocowe. Do tego jeszcze postawił Piotra na tym samym poziomie, co psa Krzysztofa Ibisza…(!)

Mimo to, widząc styl nagrania, nietrudno się domyślić, że panowie zrobili sobie po prostu – kolokwialnie mówiąc – jaja. I zapewne większość fanów też ma tego świadomość.

Czytaj także: „KREACJA” na JESIEŃ! Fani Julii Wieniawy pękają ze ŚMIECHU, bo… (FOTO)

Bezcenny komentarz

Maciej jednak postanowił odnieść się do publikacji plotkarskiego serwisu. Jego komentarz jest bezcenny!

 

„Drogi Pudlu – jeżeli Twoi stażyści na wieczornych dyżurach mają poważne problemy ze zrozumieniem takich terminów jak ironia, szyderstwo czy cynizm to polecam następnym razem head hunting wśród osób, którym udało się ukończyć więcej niż 4 klasy podstawówki. Może będą ciut drożsi, ale przynajmniej nie będą Was narażać na takie pośmiewisko. 👍🤦‍♂️”

https://www.instagram.com/p/B3c-hvmnNxf/?igshid=is9y9wrutlhv

fot. instagram.com/maciej_dowbor/

 Komentarze