Pudzianowski chce walczyć z Najmanem! Walka jeszcze w tym roku?!

Walka Pudzianowski Najman jeszcze w 2020 roku?! Głos zabrał sam Pudzianowski.


Krystian Pudzianowski 13 czerwca będzie walczył na gali FEN 28. To jego drugie starcie w formule MMA. Młodszy brat pięciokrotnego mistrza świata w strongman po tej walce może zawalczyć z Marcinem Najmanem. Jak sam przyznaje jest otwarty na rozmowy i podejmie rękawicę.

Krystian Pudzianowski był gościem programu „Hejt Park” emitowanego na YouTube w Kanale Sportowym. 39-latek został zapytany przez jednego z widzów, czy rozważyłby ewentualny pojedynek z Marcinem Najmanem. Były bokser aktualnie jest związany kontraktem z federacją FAME MMA.

– Jeżeli będzie Marcin chciał, to proszę bardzo. Ja podejmuję rękawice. Czy dojdzie do tej walki? Nie wiem, życia może nie starczyć. Jest taka kolejka fighterów, którzy chcą z nim walczyć… Ja nie wiem, czy bym się do niego dopchał (śmiech). Z całym szacunkiem do niego – wyznał Krystian Pudzianowski. 

Z  Marcinem „El Testosteronem” Najmanem walczył już brat Krystiana – były najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski. 11 grudnia 2009 roku w zaledwie 43 sekundy znokautował on Najmana, co było bardzo efektownym początkiem kariery w MMA.

Krystian Pudzianowski pytany, czy chciałby skończyć walkę szybciej odpowiedział :

– Ja wychodząc do klatki, nie kalkuluję tego, czy mam skończyć kogoś w 20 czy 40 sekund. Ja zawsze muszę być gotowy na najgorsze, czyli na trzy rundy.

Gala FEN 28 odbędzie się 13 czerwca. Walka Pudzianowski VS Szeliga jest jedną z promujących wydarzenie starć.Walka Pudzianowski Najman mogłaby odbyć się jeszcze w tym roku. Wszystko zależy od ewentualnych ustaleń między zawodnikami i zapisami w kontraktach.

 Komentarze