PUTIN: ,,SATANIZM I PEDOFILIA w rządach państw Europy!’’ [VIDEO]

PUTIN: ,,SATANIZM I PEDOFILIA w rządach państw Europy!’’ [VIDEO]

Putin dobitnie ocenił rządy zachodnich państw, mówił, że tradycyjna wiara w Boga została zastąpiona przez szatana.


Putin stwierdza, że istnieje kryzys moralny  na zachodzie i jest celowo stworzony przez rządy. Krótko mówiąc, moralne fundamenty obiektywnego dobra i zła często wiązały się z chrześcijaństwem. Zdaniem Putina imperialni oligarchowie postawili system, który odwraca to, co jest dobre i zastępuje je propagandą, która prowadzi do upadku kulturowego i usunięcia tożsamości.

 

Sugeruje, że tradycyjna wiara w Boga została zastąpiona przez szatana. Mówi, że partie „promujące propagandę pedofilii” zostały powszechnie uznane, z powodu nadużycia politycznej poprawności. Przemówienie wzbudziło nowe zainteresowanie w świetle obecnego dochodzenia w sprawie amerykańskich polityków, oskarżonych o udział w aferach związanych z seksem za pieniądze oraz pedofilią. W ostatnim czasie Putin wprowadził zakaz adoptowania rosyjskich dzieci przez Amerykanów.

 
,,Kraje Europy odrzucają zasady moralne i wszystkie tradycyjne tożsamości: narodowe, kulturowe, religijne, a nawet seksualne. Realizują politykę, która zrównuje duże rodziny ze związkami partnerów tej samej płci, a wierzenia w Boga z wiarą w szatana. Nadużycia politycznej poprawności osiągnęły punkt, w którym ludzie poważnie mówią o rejestrowaniu partii politycznych, których celem jest promowanie pedofilii. Ludzie w wielu krajach europejskich są zawstydzeni lub obawiają się rozmawiać o swoich przynależności religijnej’’ – podkreśla Putin.

 
Putin zwraca również uwagę na związek tożsamości narodowej z wydarzeniami na świecie. Wśród aspektów, poruszanych przez Putina, znalazła się zarówno polityka zagraniczna, jak i moralność. Widzimy, jak wiele krajów euroatlantyckich faktycznie odrzuca swoje korzenie, w tym wartości chrześcijańskie, które stanowią podstawę zachodniej cywilizacji.

fot.:wikipedia Komentarze