Pytanie o szyjki rakowe wstrząsnęło widzami Milionerów. Niewielu zna odpowiedź.

Pytanie o szyjki rakowe wstrząsnęło widzami Milionerów. Niewielu zna odpowiedź. Odpowiedź na pytanie za 500 tysięcy złotych musiała znaleźć pani Anna Cichosz z Wrocławia.

 

Pytanie zszokowało widzów programu „Milionerzy”. 

Milionerzy to polski teleturniej emitowany na antenie stacji TVN od 3 września 1999 do 26 stycznia 2003, od 19 stycznia 2008 do 19 grudnia 2010 oraz ponownie od 9 lutego 2017 roku. Program prowadzony jest dziennikarza Huberta Urbańskiego.

 

 

 

Aby zdobyć milion złotych, uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na wszystkie z zadawanych pytań. Do dyspozycji ma trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, pół na pół, oraz pytanie do publiczności. 

 

 

 

Uczestniczką ostatniego odcinka była pani Anna Cichosz z Wrocławia, która kontynuowała grę. Od wygranej dzieliły ją wyłącznie dwa pytania. Miała do dyspozycji jeszcze dwa koła ratunkowe- telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności. Podpowiedź pół na pół wykorzystała przy pytaniu o astronautów.

 

 

 

Pytanie za 500 tysięcy dotyczyło mięsa skorupiaka. Prowadzący, Hubert Urbański przeczytał jego treść:

 

 

 

Szyjki rakowe to mięso raka. Z której jego części?

A: z głowy

B: ze szczypiec

C: z tylnych odnóży

D: z odwłoka

 

 

Pani Anna nie znała prawidłowej odpowiedzi, dlatego zdecydowała się skorzystać z koła ratunkowego – telefon do przyjaciela. Znajomy uczestniczki obstawił odpowiedź D, zaznaczając przy tym, że nie jest jej w stu procentach pewien. 

 

 

 

Kilka minut później Anna Cichosz skorzystała z drugiego ułatwienia, pytania do publiczności. Na odpowiedź D: „z odwłoka” głosowało 90 procent publiczności. Drugie miejsce otrzymała odpowiedź „z tylnych odnóży”. 

Uczestniczka była pełna obaw, dlatego zdecydowała się nie ryzykować. Zrezygnowała z dalszej gry, zabierając do domu 250 tysięcy.

 

Zobacz również:140 milionów złotych za pokazanie środkowego palca!

Zdjęcie: Youtube


Komentarze