radek kotarski, polimaty

Radek Kotarski zaczynał od Polimatów. Teraz nowy BIZNES przyniósł mu MILIONY w zaledwie cztery miesiące!

To się nazywa wspaniała kariera. Bez skandali, pokazywania cycków, czy robienia głupot. Radosław Kotarski, dobrze znany internautom z kanału Polimaty na Yutube dał się poznać, jako rzetelny propagator wiedzy wszelakiej. Ciężka praca i pasja zaowocowały teraz wyśmienitymi wynikami!

 

Dość szybko po sukcesie na YouTube Kotarski trafił do telewizji. Reklamował jeden z banków, a także dostał swoje programy telewizyjne w TVP i Fokus TV. Niedawno postanowił spróbować swoich sił jako wydawca. Założył własne wydawnictwo książkowe Altenberg i… okazało się to strzałem w dziesiątkę!

 

W ciągu pierwszych czterech miesięcy trzy książki, które wydał zarobiły aż 7 milionów złotych! Kotarski pochwalił się takim wynikiem na youtube’owym kanale „Jak oszczędzać pieniądze”. Dwie z nich to „Tajniki paznokci” Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu i „Grama to nie drama” Arleny Witt. Ale prawdziwy sukces przyniosła mu trzecia pozycja, napisana przez siebie – „Włam się do mózgu”.

 

 

Kotarski opisuje w niej szereg różnych, czasem dziwnych, technik uczenia się i na podstawie eksperymentów przeprowadzanych na sobie samym stara się wybrać najefektywniejsze.

 

Jest to już druga książka w karierze Kotarskiego. Pierwsza, wydana w wydawnictwie Znak „Nic bardziej mylnego” też przyniosła mu spory sukces. Obalał w niej wiele mitów pokutujących w nauce i historii. Jednak najnowsza pozycja trzykrotnie przebiła wynik sprzedażowy jego debiutu! I to w cztery miesiące – to chyba mówi samo za siebie?

 

Radkowi życzymy wielu sukcesów na rynku wydawniczym i rozrywkowym. Jego postać i praca to miła odskocznia od sióstr Godlewskich i podobnych im jednostek.

 

kultura.onet.pl/ foto: screenshot polimaty.pl