Żałoba w domu Majdanów. Radosław stracił najbliższą osobę!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą rodzinę patchworkową razem z jej synami (z małżeństwa z Jackiem Rozenek), Stanisławem i Tadeuszem oraz z synem z małżeństwa z Radkiem – Henrykiem.

Obydwoje są bardzo aktywni w social mediach. Z tych relacji wynika, że Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek prowadzą wręcz idealne życie. Jednak i ich dotykają trudy życia, a teraz spotkała wielka tragedia.

 

https://www.instagram.com/r_majdan/?hl=pl

 

O śmierci bliskiej osoby Radosława Majdana pisze dziś Super Express. Niestety nagle zmarła mama piłkarza i dziennikarza – pani Halina Majdan.

 

Jak informuje serwis, kobieta już od dłuższego czasu cierpiała na chorobę Alzheimera. Ponieważ mama Radka Majdana nie była już świadoma, rodzina zadecydowała o przeniesieniu jej do dobrego domu opieki. Kobieta jednak była tam zaledwie kilka dni. Tam też dostała udaru i została przewieziona do szpitala.

 

Gdy Radosław Majdan się o tym dowiedział, razem z Małgosią popędzili do Szczecina. Zdążyli pożegnać się z mamą i byli przy niej w dniu śmierci*

– podaje tabloid.

 

Mama Radosława Majdana miała 72 lata. Pogrzeb zmarłej ma się odbyć w Szczecinie.

 

AKTUALIZACJA

 

Halina Majdan zmarła 12 lutego, a w piątek 17 lutego 2023 roku odbył się pogrzeb na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

 

Na śmierć matki nigdy nie jesteśmy gotowi. Mamusiu, dziękuję ci za wszystko. Byłaś dla nas wspaniałą mamą. Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci.

– powiedział Radosław Majdan (cytowany przez Super Express).

 

W pogrzebie uczestniczył też brat Radosława – Cezary Majdan, Małgorzata Rozenek z synami Stanisławem i Tadeuszem, a także rodzina i przyjaciele zmarłej.

 

>>>Partner Roberta Biedronia ciężko chory. To straszne CO działo się z jego kośćmi!

 

https://www.instagram.com/r_majdan/?hl=pl

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

*cyt.se.pl

Komentarze