Radosne wieści od Magdy Gessler. Jej rodzina się powiększy!

Magda Gessler (69 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich restauratorek. Jednocześnie dzięki prowadzeniu programu „Kuchenne Rewolucje” i jurowanie w „Masterchef” i „Masterchef Junior” jest też osobowością telewizyjną.

Jeśli chodzi o życie prywatne, to Magda Gessler miała dwóch mężów. Pierwszym był Volkhart Müllerem, z którym ma syna Tadeusza. Z drugiego małżeństwa z Piotrem Jackiem Gesslerem ma córkę – Larę. Obecnie związana jest z Waldemarem Kozerawskim, a restauratorka właśnie ogłosiła, że jej rodzina się powiększy.

 

www.facebook.com/magdagessler.official/

 

Na profilu Magdy Gessler pojawiło się zdjęcie jej wnuków, dzieci Lary Gessler i Piotra Szeląga. Na połączonych fotografiach widzimy Nenę i Bernarda będących w tym samym wieku i noszącym to samo ubranko.

Pod zdjęciem Gessler poinformowała o powiększeniu się rodziny, jednak to nie Lara spodziewa się trzeciego dziecka, a Tadeusz Müller i jego żona będą mieli swoją pierwszą pociechę.

 

To było moje marzenie być babcia .. marzyłam o szczęściu dla moich dzieci : już niedługo jeszcze pare miesięcy .. a mój syn Tadeuszu i Jagoda … przyniosą na swiat jeszcze jedno wnuczecie … szczęścia dla nas wszystkich .. Lara .. JagodaTadeuszPiotr… buziaki dzieciaki na zdjęciu moje cuda #nenageserszelag i #bernrdgeserszelag … tule kocham wariuje

– pisała entuzjastycznie restauratorka.

 

Tadeusz i Jagoda Małgorzata ślub wzięli latem 2022 r. Na ich profilach jeszcze nie pojawiły się informacje o ciąży. Czyżby szczęśliwa babcia wyszła przed szereg z tą informacją?

 

>>>Zatrzymali się na autostradzie. Trudno uwierzyć, CO robiła kobieta na poboczu!

 

screen – www.facebook.com/magdagessler.official/

 

Tadeusz i Jagoda – www.facebook.com/magdagessler.official/

Komentarze