Rady byłego polskiego PREMIERA na 2020: uprawiać seks, jeść owoce i…

Okres noworoczny sprzyja postanowieniom o zmianie trybu życia. Wielu z nas chce zrzucić wagę, rozpocząć bardziej sportowy tryb życia, czy też np. zmienić pracę lub środowisko. Oto rady byłego polskiego premiera, który postanowił podzielić się swoimi pomysłami na to, jak sprawić, by 2020 rok był lepszy!

Kazimierz Marcinkiewicz, bo to o nim mowa, to człowiek, który ma na głowie mnóstwo problemów. Niegdyś pełnił funkcję premiera rządu PiS, dziś jest blisko Platformy. Skandale obyczajowe, długi, zaległe alimenty… a mimo to, wygląda świetnie, jest w świetnej formie i tryska humorem! Toteż choć wzorem dla nikogo raczej być nie może, to jednak warto posłuchać jak człowiek z tyloma bolączkami zachowuje pogodę ducha. Oto jego pomysły.

ZOBACZ TEŻ: III wojna światowa? „W maju Władymir Putin zafunduje nam RZEŹNIĘ” – mocne słowa publicysty

 

Marcinkiewicz uprawia dużo sportów. Biega, pływa, uprawia triatlon i jogę. Jego recepty są stosunkowo proste:

 

Zamiast słodyczy jeść owoce. Zamiast oglądać seriale, chodzić z rodziną na spacery albo biegać. Jedzenie należy kończyć o 20, a przed snem czytać książki Tokarczuk albo kochać się. Mięso jeść raz w tygodniu i być dobrym dla wszystkich, bo życie ma się tylko jedno!

– mówi Marcinkiewicz cytowany przez fakt24.pl

 

Były premier rządu PiS z 2005 roku pochwalił się też swoimi planami na 2020 roku. Zamierza biegać w maratonach, triatlonach, popracować nad swoją jogą i szlifować inne umiejętności, np. językowe. Zależy mu na nauczeniu się języka rosyjskiego i przyrządzania dań kuchni tajskiej i sushi.

 

A jakie są Wasze postanowienia na 2020 roku? Czy coś z rad byłego premiera Marcinkiewicza bylibyście skłonni wcielić w swoje życie?Komentarze