Rafał Brzozowski PODRYWAŁ Natalię Oreiro w Zakopanem?! „Na Natalię zawsze…”

Sylwester Marzeń w Zakopanem Telewizji Polskiej przeszedł już do historii. Ale gorąca atmosfera w show-biznesie trwa! Okazuje się, że Rafał Brzozowski…

 

Rafał Brzozowski to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Swoją muzyczną karierę rozpoczął w pierwszej edycji „The Voice of Poland”. W drużynie Andrzeja Piasecznego zaszedł bardzo daleko: odpadł dopiero w ostatnim odcinku. Od tej pory drzwi do kariery stały przed nim otworem.

 

Przypomnijmy, że zanim piosenkarz rozpoczął karierę muzyczną trenował zapasy. Jego atletyczna, wysportowana figura, śliczna buźka, niski głos sprawiła, że dziś jest on jedną z głównych twarzy Telewizji Polskiej. Razem z Izabellą Krzan prowadził „Koło Fortuny”, a od września został prowadzącym teleturnieju „Jaka to melodia”. Jego utwór „Tak blisko” zna chyba każdy. Nawet Zbigniew Wodecki go szanował.

 

Dla Rafała Brzozowskiego ten Sylwester był bardzo pracowity. Razem z Marceliną Zawadzką prowadził zabawę ostatniej nocy w roku 2019, którą oglądało kilka milionów osób przed telewizorami. Na scenie w stolicy Tatr pojawili się: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Viki Gabor, Roksana Węgiel. Nie zabrakło też Natalii Oreiro, Marcina Millera i „Boysów”, Bayer Full, Kombi, Sióstr Szydłowskich.

 

A w mediach, szczególnie plotkarskich, aż piszczy o relacji Brzozowskiego z Natalią Oreiro czyli Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”. Wszystko przez jedno, tajemnicze zdjęcie, które Rafał Brzozowski umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych z gwiazdą Oreiro i wymownym komentarzem. „Jak się Wam podobał występ Natalii Oreiro? Miałem przyjemność ją poznać. Fantastyczna osobowość 😀👍 Zbuntowany anioł 👼”

 

ZOBACZ: Znany polski youtuber przyłapany na wąchaniu rozpuszczalnika! „Nie tego się spodziewaliśmy!”

 

Co na to jego fani? Jak zareagowali na to zdjęcie? „Na Natalie zawsze fajnie popatrzeć 🙂 ale ale playback to sobie sam mogę włączyć i posłuchać”, „Kocham ja !!! Wciąż nie mogę uwierzyć ze miałam okazje widzieć Natalie drugi raz”, „Oglądałam Was, najlepsza imprezka… nie byliśmy w tym roku nigdzie, tylko w domu siedzieliśmy ale TVP2 rozkręciła imprezę i bawiliśmy się świetnie. A Ty z Marceliną, prowadziliście świetnie imprezę”, „Muszę Ci powiedzieć Rafałku, że bardzo pasujecie do siebie z panią Natalią Oreiro. Ty przystojny, wysportowany, ona śliczna”.

 

Foto: Instagram

 Komentarze