Rafał Brzozowski rozpoczął nowy etap w życiu! Piosenkarz właśnie został …

Rafał Brzozowski to jedna z najpopularniejszych twarzy Telewizji Polskiej. Poznaliśmy go jako ciepłego, sympatycznego prowadzącego dwóch teleturniejów na antenie TVP 2.

Najpierw u boku Izabeli Krzan prowadził „Koło Fortuny”, a następnie zmienił się z humorystycznym Norbim i prowadzi teraz „Jaka to melodia” w schedzie po dawnym Robercie Janowskim.

 

Rafał Brzozowski – „Ja jestem maczo”

Dla wielu kobiet Rafał Brzozowski jest synonimem męskości. Kobiety wprost szaleją za zdolnym, młodym piosenkarzem, który karierę muzyczną rozpoczął w programie The Voice Of Poland. Po tym talent-show nawet się nie spodziewał, że drzwi do kariery będą stały dla niego otworem. Błyskawiczna popularność spowodowała, że Jacek Kurski zauważył w nim ogromny potencjał. Od paru lat jest związany z Telewizją Polską i ma na swoim koncie już dwa prowadzone teleturnieje: Koło Fortuny oraz Jaka to melodia. W tym roku był również prowadzącym Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

 

Wielka Osobowość telewizyjna

Rafał Brzozowski zdobył statuetkę Telekamery Teletygodnia w kategorii Osobowość Roku. To zupełnie nowy etap w jego życiu! Wokalista został laureatem Telekamer! Dołączy teraz do grona elitarnych osób w naszym kraju, którzy mogą się poszczycić tą nagrodą. Wokalista nie kryje radości i pewnie domyśla się, że ta prestiżowa nagroda przyznawana przez telewidzów będzie dla niego nowym etapem w życiu, który będzie obfitował w kolejne przedsięwzięcia. Jak mówił sam Brzozowski: „Kiedyś w moim życiu były nagrody sportowe, potem były nagrody muzyczne. Piękne. Te od publiczności były najfajniejsze. To jest spełnienie marzeń  (…) Dziękuję też Telewizji Polskiej; władzom, za to, że dały mi szansę, że mogłem prowadzić te programy. I wam, drodzy widzowie. Państwu dziękuję za to, że zawsze się do mnie miło uśmiechacie. Postaram się nie zmieniać i przygotować coś muzycznie”

 

 

ZOBACZ: Rafał Brzozowski PODRYWAŁ Natalię Oreiro w Zakopanem?! „Na Natalię zawsze…”

 

Telekamery i tele-komentarze

Internauci zaraz zareagowali! Pisali: „Niech wygrywają normalni, nie jakieś pseudogwiazdy. I dobrze”, „Za współpracę z reżimem powinien być kamieniołom albo kopalnia azbestu”, „Tak myślałam, że to Ty wygrasz! Trzymałam za ciebie kciuki bardzo mocno!” „To wspaniała wiadomość! Uwielbiam na ciebie patrzeć w telewizji – jestes przesłodki”Komentarze