„Ranczo” BEZ Artura Barcisia? Przekazano oficjalne informacje na temat aktora.

„Ranczo” wróci bez kultowego Arkadiusza Czerepacha, w którego rolę wcielił się Artur Barciś?

Dziś trudno wyobrazić sobie serial „Ranczo” bez Artura Barcisia, który stworzył jedną z najciekawszych kreacji w produkcji. Zdaniem wielu fanów była to najlepsza rola obok podwójnego wcielenia Cezarego Żaka. Jednakże pojawiły się informacje, które wstrząsnęły fanami serialu.

Kto z nas nie pamięta serialu „Miodowe lata”? To właśnie tam mieliśmy okazję zobaczyć niepodrabialny duet aktorski Cezarego Żaka i Artura Barcisia. Po zakończeniu produkcji aktorzy otrzymali propozycje ról w „Ranczo”. W obsadzie serialu TVP zatrudnienie znaleźli także inni aktorzy z „Miodowych lat”. Mowa choćby o Dorocie Choteckiej czy Marcie Lipińskiej. Teraz pojawiła się szokująca informacja. Artur Barciś…

początkowo nie chciał przyjąć roli Arkadiusza Czerepacha. Powodem, według portalu Super Express miała być zazdrość o rolę Żaka. Barciś do końca wahał się nad przyjęciem propozycji z uwagi na to, że Cezary Żak otrzymał podwójną rolę a on miał być aktorem drugoplanowym. Na ten temat pisał serwis Plotek.pl.

”Sam Barciś nie miał grać w ”Ranczu”. Nie chciał tej roli z dwóch powodów. Po pierwsze, miał zamiar spokojnie czekać na „Doręczyciela”, mimo że decyzję o rozpoczęciu zdjęć cały czas odwlekano. Po drugie – mniej ważne, ale jednak – po sukcesie „Miodowych lat”aktorowi wydawało się, że powinien zagrać pierwszoplanową rolę, a nie jakiś ogon” – możemy przeczytać w książce „Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów”. Całe szczęście aktor zgodził się zagrać i stworzył genialną kreację.

Ponadto Artur Barciś deklaruje, że w przypadku realizacji filmu „Ranczo. Zemsta Wiedźm” , to zagra w nim z niekrytą przyjemnością.- Rok temu czytałem scenariusz. Chętnie zagram, bo scenariusz bardzo mi się spodobał – powiedział aktor „SuperExpressowi”.

 Komentarze