Ranczo wraca na antenę?! To ON zastąpi Królikowskiego w roli „Kusego”?

Ranczo wraca na antenę? Kto zastąpi Pawła Królikowskiego w roli „Kusego”?

Myśląc „Ranczo” przed oczami mamy niedawne wydarzenia – śmierć Pawła Królikowskiego, który w produkcji Telewizji Polskiej wcielał się w rolę „Kusego”. Teraz powrócił temat kontynuacji serialu. Już wiadomo kto miałby zagrać „Kusego” zamiast Królikowskiego. Wielu będzie w szoku.

Już za chwilę pierwsza rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Aktora zapamiętaliśmy z wielu znakomitych ról. Jedną z nich była postać „Kusego” w serialu „Ranczo”. Serial był obecny na antenie TVP 1 przez ponad 10 lat i dziś miliony fanów bardzo chciałoby kontynuacji produkcji. Okazuje się, że są szanse na powrót „Rancza” na ekrany a w roli Kusego,  Królikowskiego miałby zastąpić…

aktor Robert Gonera. Co najciekawsze gwiazdor otrzymał taką propozycję przed rozpoczęciem zdjęć do serialu, jednak zrezygnował w ostatniej chwili. Teraz możliwy jest powrót produkcji serialu. Jak powiedział Super Expressowi reżyser Wojciech Adamczyk, zapytany, czy to definitywny koniec „Rancza” : -Jeszcze bym tego nie przesądzał”.

Na jaw wyszło, że Robert Gonera nagle zrezygnował z roli Kusego i na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć zaangażowano Pawła Królikowskiego. Zdaniem aktora Bogdana Kalusa zmiana była bardzo trafna. Sam Gonera nie skomentował dawnych wydarzeń ani też angażu w Ranczo w przyszłości.

– Tak, to były dawne czasy. Wątpię, by chciał na ten temat rozmawiać –  powiedziała Super Expressowi Hanna Kisielińska, menedżerka aktora, zapytana dlaczego odrzucił rolę.Komentarze