Ranczo wraca na ekrany! Nowe odcinki już…

Ranczo jako uwielbiany serial, który odzwierciedlał parodię polskiej wsi wraca na ekrany! Dowiedz się, kiedy będą emitowane nowe odcinki!

Produkcja została zakończona w 2016 roku, co spotkało się z dużym smutkiem wśród wiernych fanów serialu. Teraz mamy jednak wspaniałe wieści dla wszystkich, którzy zatęsknili za kultowymi scenami z miejscowości Wilkowyje.

 

To właśnie parodię życia społecznego i politycznego z wsi Wilkowyje widzowie będą mogli śledzić na nowo od 2020 roku. Ilona Ostrowska, która wcielała się w rolę popularnej Lucy, zdradziła co nieco na temat premiery nowych odcinków.

 

Aktorka, zapytana przez media o powrót „Rancza”, odpowiedziała, że produkcja jak na razie jest przesuwana w czasie z różnych względów. Wiele jednak wskazuje na to, że aktorzy przyjdą do pracy na plan już na wiosnę. Sama artystka dostała już prośbę o to, aby być na wyłączność TVP w trakcie wiosny.

 

ZOBACZ TEŻ:TAKĄ trasę pokazał jej GPS! Kobieta wjechała do…

 

„Ja też jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy”– zdradziła Ilona Ostrowska.

 

 

Produkcja ma być kręcona wiosną i w czasie wakacji, aby móc wtedy oficjalnie ogłosić definitywny powrót serialu.

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze