Ratownicy dostali zgłoszenie o umierającym mężczyźnie! Kiedy dojechali na miejsce nie mogli powstrzymać śmiechu!

Ratownicy medyczni z Olsztyna na długo zapamiętają wyjazd do nieprzytomnego „mężczyzny”. Kiedy dojechali pod wskazany adres ukazał im się dość niecodzienny widok. Zgłoszenie o człowieku potrzebującym pomocy wpłynęło do dyspozytora numer 112 wczoraj. Ktoś prosił o pilny przyjazd karetki, ponieważ w krzakach leży nieprzytomny mężczyzna i pilnie potrzebuje pomocy.

Liczyła się każda minuta dlatego ratownicy, którzy dostali sygnał ruszyli pod wskazany adres. Na miejscy byli już po kilku minutach, jednak gdyby wiedzieli z czym będą mieli do czynienia na pewno nie musieli by się tak spieszyć. Kiedy podeszli pod krzaki, w których miał leżeć nieprzytomny mężczyzna natknęli się na nogi manekina ubrane w skarpetki, buty i jeansy.
 Zespół karetki, który do sprawy podszedł z dystansem opisał i udokumentował całą sytuację na Facebooku. Zdjęcia manekina i niosących go później ratowników skomentowało już kilkaset osób. Niektórzy z nich nie kryją oburzenia makabrycznym żartem, inni natomiast sugerują, że to wcale nie musiał być głupi dowcip, ponieważ ktoś naprawdę pomylił manekina z prawdziwym człowiekiem.
źródła: o2.pl, foto facebook.com

 

 Komentarze