Ratownicy przyjechali pomóc pijanemu kierowcy po dachowaniu. Wkrótce sami potrzebowali pomocy

jeziora, motocykliści, ratownicy, rozpoczęcia roku, wypadków, pijana matka, rura, warszawą, łoś, bmw, wypadek, pasażerów, straż, policja, osoby

Karetka pogotowia została wezwana do wypadku w Krubinie na Mazowszu. Kierujący autem osobowym wypadł z drogi i dachował. Ratownicy zmierzający na miejsce nie wiedzieli, co ich czeka i że wkrótce sami będą potrzebować pomocy. 

Do wypadku doszło w niedzielę. Jak się okazało, poszkodowany w aucie mężczyzna... podkradł je chwilę wcześniej swojemu bratu! Panowie jechali samochodem razem, a gdy kierowca na moment zatrzymał się i wyszedł z auta, kierownicę przejął drugi z braci. Po chwili, w czasie manewru zawracania, wypadł z drogi i dachował w rowie. Co więcej, był pod wpływem alkoholu. 

 

ZOBACZ TEŻ: Poszła na obiad do McDonald’s. Prawie zwymiotowała, gdy zobaczyła, co siedzi w jej kanapce!

 

Gdy udało się go wydobyć z auta, zaprowadzono go do karetki. Już wtedy zrobił się agresywny. W ambulansie opatrywała go ratowniczka, gdy nagle wpadł w szał. Uderzył ratowniczkę w rękę i odepchnął ją, wybił boczną szybę, zdemolował wnętrze karetki i usiłował wyjść przez rozsuwane, boczne drzwi. Wtedy ujęli go policjanci i strażacy. Mężczyzna zaczął im grozić, że ich pozabija. Badanie krwi wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Agresywny mężczyzna nabawił się nowych obrażeń od wybijania ręką szyby i poważniejszych zarzutów. Do spowodowania wypadku po pijaku dojdzie napaść na funkcjonariuszy publicznych, zniszczenie mienia i groźby karalne.

 

o2.pl/ foto: zdjęcie ilustracyjne.screenshot

Komentarze