Real Madryt wyłoży fortunę na wielką gwiazdę!? Szykuje się niespodziewany transfer!

Od jakiegoś roku spekuluje się nad transferem Edena Hazarda do Realu Madryt. Wiadomo, że Belg jest priorytetem dla włodarzy „Królewskich”, jednak ostatnio „The Sun” ujawniło informację, że ekipę z Madrytu może zasilić Paulo Dybala. 

 

Po ostatnich ligowych wygranych, kibice Realu uwierzyli, że sezon nie jest jeszcze stracony. Co prawda gracze „Los Blancos” cały czas tracą sporo punktów do prowadzącej FC Barcelony oraz Atletico, ale udało im się awansować na 3 miejsce w tabeli.

 

Jednak każdy w klubie oczekuje znaczących transferów. Od jakiegoś czasu najwięcej mówi się o pozyskaniu Edena Hazarda, który bardzo chętnie zasiliłby szeregi klubu z Santiago Bernabeu, ale kontrakt Belga z Chelsea Londyn wygasa dopiero latem 2020 roku i brytyjskich włodarzy mogłaby zadowolić jedynie naprawdę wyjątkowa oferta. Ostatnio w „The Sun” pojawiły się informacje, że na celowniku Florentino Pereza znalazł się inny gwiazdor.

 

Mowa o Paulo Dybali, który podobnie, jak Hazard chętnie przyodziałby biały trykot z herbem „Królewskich”.

 

Podobno prezes „Galacticos” byłby w stanie przeznaczyć na argentyńskiego napastnika ok. 100 milionów euro, ale czy taka kwota usatysfakcjonuje właścicieli Juventusu?

 

Źródło: the sun

Fot.: facebookKomentarze