Recepta na zdrowie według Kasi Bujakiewicz! „Dzień zaczynam od(…)”

Recepta na zdrowie według Kasi Bujakiewicz! „Dzień zaczynam od(…)”

Gwiazda zdradza co dodaje jej energii i prawdziwego kopa, aby zachować zdrowie i dobre samopoczucie.

Kasia Bujakiewicz to polska aktorka teatralna i filmowa, a także działaczka samorządowa.

 

Aktorka jest głównie kojarzona z roli pielęgniarki Marty w serialu  „Na dobre i na złe” i Marioli z  „Magdy M”. Katarzyna Bujakiewicz udziela się również jako aktorka dubbingowa.

 

 

„Sport jest tak głęboko wszczepiony w mój organizm, że bez niego nie potrafiłabym już normalnie funkcjonować. Świeże powietrze! Fakt, zmią trzeba sprawdzać, na ile jest ono świeże, ale i tak warto wyjść z domu, choćby na pół godziny. Aktywność sprawia, że ujędrniamy ciało, zrzucimy zbędne kilogramy, nabierzemy sił i będziemy wyglądać młodziej. A nawet jeśli nie, to gwarantuję, że zaczniemy czuć się młodziej”!– tłumaczy Kasia Bujakiewicz.

 

„W związku z tym, że posiadam psa, codziennie biegam albo spaceruję”– dodaje aktorka.

 

Celebrytka podkreśla jak ważne jest odżywianie. Każdy ze względu na inny metabolizm powinien dopasować indywidualny sposób odżywiania dla swojego organizmu.

 

„Absolutnie zwariowałam  na punkcie quinoi (komosy ryżowej) z buraczkami. To jest stary przepis z kuchni  japońskiej, ale to tak naprawdę kleik ryżowy. Kiedyś robiło się go dzieciom, a dzisiaj daje się im chipsy i batony. Każdy mój dzień zaczynam od dużej szklanki ciepłej wody z cytryną na czczo, bez tego ani rusz”– podkreśla Bujakiewicz.

 

ZOBACZ TEŻ:Ludzie nie wierzą, że MA TYLE LAT! Kobieta ZDRADZA SEKRET NA WIECZNĄ MŁODOŚĆ!

 

Celebrytka od lat współpracuje z różnymi organizacjami, które niosą pomoc innym. Należą do nich m.in. organizacje zrzeszające chore dzieci, samotne matki, schroniska dla zwierząt itp.

 

 

Źródło:plotek

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze