Refleksyjna Anita Sokołowska nad jeziorem. Podzieliła się poruszającymi słowami.

Anita Sokołowska to popularna aktorka grająca postać Leny Starskiej serialu „Na dobre i na złe” w TVP oraz Zuzy Markiewicz w serialu „Przyjaciółki” w Polsacie.

W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, Sokołowiska nie jeździ do popularnych kurortów, nie robi sobie zdjęć na różowych dmuchańcach i raczej nie rozbiera się do naga, by pokazać jak bardzo kocha naturalność.

 

Aktorka daje nam  trochę więcej głębi. Jak pisała kilka dni temu, chwila wyciszenia jest bardzo ważna:

 

Nie wiem jak Wam, ale mi ciagle brakuje czasu na czytanie – w chaosie dnia codziennego, pracy, opieką nad synkiem, ciągle trzeba coś załatwić…. dlatego takie chwile cenię sobie tym bardziej … 🦋🐞🐌wtedy wyciszam telefon i oddaje się czytaniu… 🌸

 

Teraz Anita podzieliła się pięknym zdjęciem wykonanym nad jeziorem.

 

https://www.instagram.com/anita_sokolowskaa/

 

 

Zamyślona aktorka stoi nad wodą o zachodzie słońca:

 

„jezioro…
to oko ziemi, w które zaglądając, mierzymy głębię własnej natury. Nadwodne drzewa na brzegu, to wiotkie, obramowujące jezioro rzęsy, a leśne pagórki i skały dookoła jego to krzaczaste brwi”
Henry David Thoreau. Walden, czyli życie w lesie.

 

Wspomniana przez Sokołowską książka to klasyk dla wszystkich kochających naturę:

 

„Walden, czyli życie w lesie” to arcydzieło amerykańskiej literatury będące zapisem eksperymentu Thoreau, który przez ponad dwa lata żył samotnie nad stawem Walden w stanie Massachusetts. Eseje są pochwałą życia świadomego, prostego i surowego, w bliskim kontakcie z przyrodą.*

 

Cytat, który przypomniała Anita Sokołowska jest bardzo poruszający. Watro zatrzymać się na chwilę i spojrzeć w to nasze „jezioro”.

POLECAMY: Te gwiazdy pokazały się nago! Zobacz ZDJĘCIA!

 

*cyt. lubimyczytaćKomentarze