REKORDOWE 50% obniżki w BIEDRONKACH! Jest tylko jeden warunek…

jeden

Sieć sklepów Biedronka odpowiedziała na drożejące ceny żywności. Dyskont postanowił obniżyć tysiące produktów o prawie 50%. Jest tylko jeden warunek.

Pilotażowy program sieci sklepów Biedronka ruszył 27 stycznia i objął 136 sklepów w sześciu województwach: mazowieckim, wielkopolskim, lubuskim, lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim. W dyskontach pojawiły się produkty żywnościowe przecenione o połowę. Jest tylko jeden warunek. Produkty za pół darmo mają bardzo krótki termin przydatności. Dyskont chce wyjść na przeciw marnowaniu żywności. Dla tysięcy Polaków będzie to rewelacyjna okazja do zaoszczędzenia nawet kilkuset złotych na produktach spożywczych, które przez ostatnie miesiące drożeją w zastraszającym tempie. 

 

,,Program przecen żywności z bliskim terminem do spożycia o 50 proc. to nasz nowy test i będziemy uważnie obserwować zainteresowanie klientów taką formułą.”komentuje Karol Sęktas, kierownik działu doskonalenia pracy sieci sklepów Biedronka

 

,,Jednocześnie razem z klientami będziemy mogli dołożyć kolejną cegiełkę w naszym systemie ograniczania marnowania żywności.”dodaje Karol Sęktas.

 

Produkty objęte promocją będą opatrzone naklejką z hasłem „Szanujemy żywność”. Przecena 50 procent nie obejmie tych produktów, które już będą przecenione w innej promocji. Na przykład z racji posiadania karty Moja Biedronka. Przedstawiciel dyskontu spożywczego dyskretnie daje do zrozumienia, że jest to ukłon ze strony sklepu w stronę klientów. Zwłaszcza tych, którzy mocno odczuwają wzrastające ceny żywności.

 

ZOBACZ TAKŻE: Za tydzień dostaniesz kilkaset złotych od ZUS! Wystarczy, że…

 

 

źródło: biedronka.plKomentarze