Remontują starą polską szkołę. To co znaleźli zamurowane na poddaszu zwaliło ich z nóg!

Każdy kto miał okazję chodzić do szkoły ulokowanej w starym, np. stuletnim lub starszym budynku musiał widzieć, jak wiele taka nieruchomość ma tajemniczych korytarzy, małych poddaszy, ciasnych piwnic i przeróżnych sekretów. Większość z nich było legendami, ale w jednym z lubelskich liceów rzeczywistość pobiła najśmielsze i najbardziej niedorzeczne z nich. 

Miasto Lublin rozpoczęło gruntowny remont w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów. Zdarto tynki, podłogi i zajęto się remontem poddasza. To właśnie tam ekipa remontowa natrafiła na coś zgoła niesamowitego. Jeśli prawdziwość tego odkrycia się potwierdzi, to będziemy mieli absolutnie niecodzienną i niesamowitą historię na skalę Polski.

 

ZOBACZ TEŻ: Menadżerowie restauracji perfidnie oszukiwali klientów. Horrendalny wyrok sądu

 

W jednym z filarów poddasza robotnicy natknęli się na zamurowaną, egipską mumię! Taką informację możemy znaleźć na oficjalnym profilu Miasta Lublin na Facebooku. Wprawdzie zdjęć mumii nie zamieszczono żadnych, ale ufamy, że lubelski magistrat nie zgrywa się z nas.

 

 

Przedstawiciele miasta podejrzewają, że mumię do szkoły sprowadził jej fundator, czyli August Karol Vetter. Mumia została już zabezpieczona i przekazana w odpowiednie, fachowe ręce.

 

Remont w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów potrwa co najmniej do jesieni. Co jeszcze przyniosą pracę w starym budynku? Przekonamy się w najbliższych dniach i tygodniach!Komentarze